Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés jó fehérje?

Tömegnövelés jó fehérje?

Figyelt kérdés
Mutant Whey, [link] epres ízesítés-jó lesz tömegnövelés mellé illetve fogyókúrához-nem nekem

2012. okt. 10. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Tömegnövelő étrendem van és edzés utánra gondoltam hogy jó +50 gramm szőlőcukorral
2012. okt. 10. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben ennyi pénzért már Scitec -100% whey prof,Scitec Whey Complex Gaspari Myfusion VPX Syngex, vagy még talán Biotech Nitro Pure whey Gold,Biotech Nitro Gold Pro Enzy fusion -t választanék. Én ezeket próbáltam, nem csalódtam bennük. De persze ez is jó lehet!!
2012. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezzel a proteinnel több probléma is van:

[link]


Először is 61%-os (!!) A Mutans Whey összetevői elsődlegesen egy protein mátrix. Ebből a legtöbb a felsorolás szerint whey protein koncentrátum/phospholipid complex. Ennek tudható az átlagosnál nagyobb zsírtartalom. Az tény, hogy magában a phospholipids-ek igen sok jó tulajdonsággal rendelkeznek. Ebben az esetben azonban azért keverték hozzá, hogy az ízhatást megnövelje, finomabbá tegye a proteint. Azonban a protein felszívódása ettől az átlagosnál rosszabb lesz.



Olyan whey alapú proteint kell találni, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot, aránylag magas a BCAA tartalma. Vagy whey + casein + egg mix protein.

Stillmass proteinek kiváló minőség alacsony ár, Myprotein, HiTec, Optimum.

2012. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi akkor maradok a syngexnél
2012. okt. 10. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!