Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin monohidrát, transzport...

Gyakor kérdése:

Kreatin monohidrát, transzportrendszer, vagy AKG?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A tömegnövelésemet gondoltam kiegészíteni egy kis kreatinnal kb 4-5 hetes kúrában gondolkozok, és végülis leszűkítettem a kört 3 lehetséges termékre:

Az első a sima monohidrát, pl dymatize mikronizált monohidrátja:

[link]

A második egy transzportrendszer, ami az aminostarnál msot elég jó áron van sztem:

[link]

A harmadik pedig a peak AKG-je a hyperfusion:

[link]


egyelőre a transzportrendszer felé hajlok, mert nincs vele annyi cicó, mint a monohidráttal (kimérni hozzá a dextrózt stb..), jah és van benne ribóz,mint felszívódást segítő anyag


Arról viszont nem találtam infót, hogy a hyperfusion-t miért elég ch nélkül szedni, ill. hogyhogy nem kell feltöltési szakasz...


monohidrátból már csináltam egy kúrát, de annyira nem éreztem eredményesnek, viszont mellette szól az ára :)

Természetesen mellé tömegnövelő étrend megvan, edzés után tejsavófehérje+ch blablabla...

köszi a válaszokat előre is!

21/f



#kreatin #AKG #transzportrendszer
2012. okt. 14. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem jött be.
2012. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
dymatize micronized de inkább az 1kilós kiszerelés legyen
2012. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A creatin transzport rendszereket negatív hatásuk miatt egyre kevesebben használják. Vércukoringadozás, hosszabb távon zsírosodás. Ráadásul az is köztudott, hogy 1:1 arányú protein/szénhidrát mellé creatin monohydrátot ha teszünk, ugyan azt a hatást tudjuk elérni, mint például ezzel

[link]

35g iszonyatos mennyiségű szénhidrát (fruktózt is).

Tehát szerintem pont ez a felejtős megoldás. Vannak nagyon jó növényi kivonatok, amelyek a creatin hasznosulását a szénhidrát nélkül is megfelelően megoldják.



Sima, mezei creatin tehát a megoldás. Ráaádsul mikronizált olcsón is megvásárolható. 500g =2.590Ft, 1kg = 3.990Ft-ért.

[link]

2012. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Creatin AKG

[link]


vagy a Hyperfusion benne a crea AKG-nak

[link]


pont az AKG adja meg a plussz hasznát....

erősíti a glutamin, glutaminsav termelődést. A Krebs-ciklusban energia és teljesítménynövelő közvetító anyag. Növeli az inzulin hatékonyságát. Segít a felesleges amónia kiürülését. Agy és májvédő.

2012. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!