Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanál,185...

Milyen sportot ajánlanál,185 cm / 80 kg, szálkás, erős srácnak?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat ez a kérdés..

Elég atletikus a testalkatom, igazából mégse sportoltam semmit túl magas szinten.. Valahogy mindig elkedvtelenít, hogy teniszben pl. számít, hogy minél magasabb, minél szélesebb vállú legyen, amerikai fociban, hogy minél nehezebb, autóversenyben, hogy minél kisebb legyen valaki... De vajon milyen sportban lehet igazán jó egy 185 cm, tehát átlagos-magas srác, aki 80 kg, szálkásan, szinte semmi zsírral.. ?


Hálás köszönet minden tippért.



2012. okt. 19. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a magasság átlagon felőli
2012. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kajak-kenu, atlétika, vízilabda...?
2012. okt. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy baseballtól kezdve, sziklamászáson át a harcművészetekig és a windsurf-ig szinte bármiben. (szerintem)
2012. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Küzdősport!
2012. okt. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, Cyan.


Atlétikát kihúznám, a legtöbbnél nagy előny a komolyabb magasság. Magasugrás, távugrás, gátfutás.. Tornában meg pont az alacsonyság. A sziklamászás szintén a nagyon könnyűeknek kedvez, egyszerűen könnyebb 40 kilót felvinni, mint 80at. Vizilabdást se láttam még 100 kiló alatt. De a maradék kiváló ötletek voltak, nem is soha nem is gondoltam még baseballra, windsurfre.


Harcművészetek, hmmm, lehet, hogy ez lesz a nyerő, bár tehetségem biztos nincs, alig-alig verekedtem valaha életemben.


Thx.

2012. okt. 19. 16:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked most direkt a magasabb szint a célod? Mert akkor mindegy az alkat, a tehetség sokkal jobban számít. Lásd kb minden sportban a klasszisok közt is van mindenféle alkatú. Nyilván előny a megfelelőt testalkat, de nem létfontosságú. Talán az atlétika kivétel, mert egyszerűek a mozgások, kevés a differenciálódási lehetőség, amit a tehetség adna.

Ha meg nem, akkor csináld azt, amit szeretsz. Gondold ki, hogy egyedül akarsz-e versenyezni, vagy csapatban, teljesítmény- vagy időkorlátos sportot, technikait vagy nem technikait ésatöbbi.

2012. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Wash: sok sportot szívesen csinálok, de igen, nem tudtam túl magas szintre jutni semmiben. Azért írtam pl. a teniszt, mert azt több évig játszottam, de egyszerűen nincs esélyem olyanokkal szemben, akiknek 20-20 centivel hosszabbak a karjaik.. Kosárlabdát is bírom, de én lennék a mezőny legkisebbje. Olyat szeretnék keresni, ahol nem hátrány, hogy semmi különlegessége nincs a testemnek, és ha megszeretem, akkor talán eljuthatok magas szintre is.

Ha már tehetségem nincs, legalább ne tehetség+alkat hátrányból induljak...

2012. okt. 19. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:

khm-khm... kosárlabda 185cm-esen?!


http://www.youtube.com/watch?v=GhCw_7IIjIY&feature=related


kérlek ha nála magasabb vagy meg se próbáld!

(ez természetesen csak vicc, Muggsy Bogues mindössze 160 cm magas(volt míg játszott(persze most is ilyen magas(csak már nem játszik)))

2012. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Röplabda? Nem kell azért ott olyan magasnak lenni, ha tudsz nagyot ugrani, amikor a háló elé kerülsz. Hátul meg ugrani sem kell. Ráadásul népszerű sport, könnyen találsz csapatot.
2012. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 VVMMvvmm ***** válasza:

Mondjuk kosárlabdában a 170 cm magas Spudd Webb NBA

zsákplóbajnokságot nyert.De ne zavarjon kérdező ez!

Mióta széles a teniszezők válla?

Federer 185 cm magas és nem olyan rossz.Elpötyög...

Amerikai fociban sem a testsúly a

lényeg.Pláne sok poszton a nagy tömeg hátrány.

Hogy a búbánatos fenébe tudtál ilyen baromságokat

leírni drága kérdező? De van egy gyanúm, hogy ilyen

szellemi potenciállal jó sakkozó aligha leszel.

2012. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!