Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne otthon fegyvere...

Hogyan lehetne otthon fegyverem? (pl. maroklőfegyver, vadászpuska)

Figyelt kérdés

Szeretnék vadászni és érdekelne hogy hogy intézhetném el hogy legyen vadászpuskám.Plusz egy maroklőfegyver mennyibe kerülne vagy hogy tarthatnák otthon?Szeretem a fegyvereket óriási késgyűjteményem is van és ez is érdekelne! :)

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. okt. 19. 16:52
 1/10 A kérdező kommentje:
De ha bemegyek egy fegyverboltba és éles fegyvert szeretnék venni akkor kér tőlem engedélyt nem?
2012. okt. 19. 17:05
 2/10 dirtboy ***** válasza:
70%
fegyverjártassági engedély kell meg vadászengedély ahhoz hogy vadász puskát tarthass,maroklófegyvert pedig nem fogsz tudni legálisan tartani otthon.
2012. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ami bizony rohadt sok pénzbe kerül. Egyéb megoldás, nem legálisan veszel.
2012. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Két lehetőség van: USA-ból rendelsz, ahol jogszerű, vagy feketén veszel egyet.
2012. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:
aki lepontozott attól kérdezném hogy miért is nem hasznos a válaszom?
2012. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én felpontoztalak nem tudom ki volt az...És az USAból hogy rendelhetek?És drága nagyon?
2012. okt. 20. 07:37
 7/10 anonim ***** válasza:

dirtboy-t én is felpontoztam, de r*hadjon ketté, aki csak úgy lepontozott engem is.


Kérdező: de miért Amerikából akarsz rendelni? Kimész egy piacra és ott is vehetsz, ha nem mozogsz olyan körökben, akkor ez is egy megoldás.

2012. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem mozgok olyan körökben..De milyen piacra?Ott átvernek nem?

Én nem játékpisztolyra meg plasztik szarságokra gondoltam hanem rendes éles fegyverre!

2012. okt. 20. 09:56
 9/10 dirtboy ***** válasza:
92%

sehogy ne rendelj az usából,attól hogy ott legális itt még nem az és nem az számít hogy ahonnét rendelsz ott legális e hanem az hogy itthon legális e.

itthon ha lekapcsolnak fegyver birtoklásért akkor igencsak megjárod,szerintem nem éri meg illegálisan tartani fegyvert,semmi értelme.

használni nem használhatod,hordani nem hordhatod,veszéllyel van a családtagjaidra is éles fegyver van a házban.

ne vegyél szerintem

a magyar fegyver mániások sem éles fegyvert gyűjtenek mert nem a sitten karnak kikötni.

gáz pisztolyokat szoktak gyűjteni,főként olyanokat amik élesből lett átalakítva,és nem csak pisztoly van ilyen gépfegyverek is.

így már legális a tartása és mivel úgy sem használhatnád ezért szerintem teljesen mindegy hogy éles vagy sem úgyis csak nézegetnéd meg néha tisztogatnád.

2012. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvan a pontod köszi! ;)
2012. okt. 20. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!