Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minek veszed annyira komolyan...

Minek veszed annyira komolyan ha nem versenyszerűen csinálod?

Figyelt kérdés
a testépítést
2012. okt. 21. 14:32
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
45%

miért ha már nem versenyszerűen csinálok valamit akkor már el lehet lazsálni vagy mi a fa sz van?

az ilyen gondolkodású emberek mint te kb semmire nem jók.

ez a gondolkodásmód kihat az egész életedre sajnos.

2012. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van az, hogy hobbi és van az hogy munka. A hobbi azért hobbi, mert ha nincs kedvem, akkor nem csinálom. Én sem értem azt, hogy egyesek pl. miért doppingolnak, ha nem is versenyez. Vagy isszák a fehérjeport is kilószámra, majdnem teljsen feleslegesen.
2012. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért te csak azt veszed annyira komolyan, amit versenyszerűen csinálsz?
2012. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igazi kis faszmadár vagy
2012. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
amúgy azért mert függő vagyok,a pihenőnapokat is nehezen birom ha fegyverel kényszerítenének akkor semtudnám megállni
2012. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert ha nem veszed komolyan, akkor semmi értelme, lassabban vagy sehogy sem fogsz célt érni. A kemény és lelkiismeretes munka, mindig kifizetődik és ez nem csak a testépítésre igaz.
2012. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy csak hobbiszinten űzöd, még az életed részévé keljen váljon. És ha már az éltedhez tartozik, ne b*zd el:)
2012. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért veszem ennyire komolyan, mert nem vagyok b uzi. :)
2012. okt. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez akkora baromság volt, amit kérdeztél.

Én is gyúrok, pedig focizok. Mert te milyen vagy az életedben? Este 8 után pacalt kajálsz? Évente 1x futsz, akkor is a buszmegállóba?

Ez nem életre való. Higiénia mindennek az alapja. Én is iszok naponta 3x fehérjét.

2012. okt. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Öö.. mert szeretem csinálni? És ezt amúgy minden tevékenységre megkérdezhetnéd, ilyen logikával ott kötnénk ki, hogy akkor már ne csináljunk inkább semmit, mer minek.
2012. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!