Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen alakformáló mozgást...

Milyen alakformáló mozgást ajánlotok diéta mellé?

Figyelt kérdés
169 cm és 70 kg vagyok, nagyobb súlyt adtam le az utóbbi időben, és szeretném, ha nem maradnék "löttyedt". Ilyenkor érdemes már elkezdeni kocogni, futni? Hogyan kezdjek hozzá? Mi a véleményetek a kerékpározásról? (Egy héten egyszer-kétszer biciklizek 20-25 km-t.) Van esetleg még ötletetek, amit télen, házi körülmények között is meg lehet valósítani?

2012. okt. 23. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már megint ez a bűvös alakformálás.... ha fogysz, akkor tűnik el a zsír a testedről, mással nem foglalkozik, nem tudsz közben "alakformálódni" azaz izmosodni. Előbb zsír le, aztán izom fel. Szimultán nem megy sajna.
2012. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mehet a heti pár aerob edzés, de végezhetnél még súlyzós edzést is. És igen, egyszerre nem tudsz zsírt leadni és izmot növelni, amit a nők formázásnak hívnak.
2012. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Futni és mozogni mindig érdemes, de a kerékpározás is megfelelő. Otthon meg csinálj felülést, guggolást.
2012. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, eddig nem is sejtettem, hogy a zsír nem válik izommá... :) Akkor a gyúrással várok még egy kicsit. :)
2012. okt. 23. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:

nem lesz a zsírszövetből izomszövet, mint ahogy fából vaskarika sem lesz. :)

De attól még kellene végezni súlyzós edzést, mert így megőrzöd a méretét és így a formáját diéta közben is. Tehát nem lesz izomvesztés.

2012. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!