Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Székesfehérváron van jó...

Székesfehérváron van jó konditerem, ami nem is olyan nagyon drága?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 15:39
 1/1 Éndzsöl ***** válasza:

Mennyit szánnál rá? Cosmo a legjobb, aztán Magma, de mindkettő drága. 1300 Ft/alkalomnál mozog a jegy, a bérletet nem tudom, de láthatod, hogy nem olcsó. Viszont! A Cosmoban lehet kedvezményes jegyet kapni 720 Ft, minden nap 10-15 óráig(ha el tudsz ilyenkor is menni esetleg), illetve hétvégeken egész nap. Bérlettel máris sokkal jobb, 600 Ft/alkalom a 4 alkalmassal pl. Ha nem tudsz rá sokat fordítani, akkor is megéri szerintem legalább heti egyszer itt edzeni hétvégenként, itt van a legjobb felszereltség, legújabb gépek, elég tárcsa. Keress rá neten. A budai úton van egy a Meki mögött, de nem tudom sajnos a nevét... Ott azt hiszem 820 Ft/alkalom volt, de ott van pl. korlátlan havi bérlet (Cosmoban nincs, csak x alkalmas, amit egy hónapon belül le kell járni) egész jó áron, a diák asszem 5600, a normál olyan 6-7 ezer talán, de most meg nem mondom mennyi pontosan. Ez egy kisebb terem, közepesen jó gépekkel, kevés tárcsával, rengeteg emberrel, főleg 5 után szinte moccanni sem lehet. Kint a világ végén, a műfüves pályák mellett a Főnixnek is van egy terme, viszonylag sok, de szar gépekkel. Itt még embert sem nagyon látni, nekem nem volt szimpatikus, viszont a Cosmo árkategóriája, abszolút nem éri meg szerintem.

Ismerem még az Arévnál lévőt, ide sokan járnak, szerintem olcsó, sok géppel, és akik oda járnak szeretik, de én magam még nem voltam soha. :))

2012. okt. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!