Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 182centi,67kiló.14 évesen....

182centi,67kiló.14 évesen. Mennyi munka kell hogy me legyek ilyen cingár?

Figyelt kérdés

Koromhoz képest amúgy izmosabb meg súlyosabb vagyok. De sajnos a lábam.nagyon izmos a het majdnem 70km futástól.. De a felsőtestem... Nem vagyok vékony( koromhoz képest, mindenkinek kilátszik a bordája, nekem nem )

Már folyamatban van a gyúrás, 2 naponta 200 hasprés(variálva) meg mellizomra is (gyakorlat nevét nem tudom, de ez: falhoz állsz és ott csinálsz "fekvőtámaszt"), karra is szoktam.

Nem kondiba. Oda majd felvételi után akarok, mert így sincs sok időm.. Ja és majd tápkiegeket is szedni akarok.

Aki gyakorlatbanvan ilyesmiben, az irhat egy regényt is, meg linkelhet is mindent elolvasok!! :)



2012. okt. 23. 10:55
 1/10 MrPifta ***** válasza:
47%
egyél többet, mint amennyit elégetsz. Úgy lehet hízni.
2012. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hízni akarok, izmosodni! Nekem egy deka háj nem kell..
2012. okt. 23. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem munka kell ahhoz. inkább pénz
2012. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Haggyatok mára hülyeségeitekkel.. Egyik hízzak mikor leírom hogy izmosodni szeretnék, másik szerint meg a gyúráshoz pénz kell.. Pff -.-
2012. okt. 23. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:

aszondja hagyjatok már a hülyeségeitekkel :D

14évesen te aztán biztos tudod, 2gxtestsúly protein bevitel naponta, 4-5gxtestsúly ch bevitel naponta kb, ez 134g protein, 1 kiló csirkemell kell akkor hozzá naponta ami 1300forint minimum, a szénhidráthoz meg rizs kell ami kb 6-700 gramm naponta. -.-"

2012. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha büdös lusta disznó vagyok, akkor lehetek milliárdos, akkor sem fogok izmosodni. Nemde?!
2012. okt. 23. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Te szálkásítani akarod a felsőtested...gondolom...

Fekvőtámaszozz sokat. www.100fekvotamasz.hu

6 hét alatt sikerülni fog 100 fekvőt megcsinálnod. Ezzel mellizomra és tricepszre gyúrsz.

Felülés: www.200felules.hu

6 hét alatt 200 felülés. Kockásítod a hasad vele.


Ha a gyakorlatokat gyorsan csinálod, rövid szünetekkel, akkor szálkásítod magad. Ha lassan akkor tömeget növelsz.

Nem feledd: első a tömegnövelés aztán szálkásítás. Ha szálkásítani akarsz először, nem lesz mit szálkásítani. Szóval tömegelj aztán szálkásíts!

2012. okt. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 23. 15:59
 9/10 Pledkafi ***** válasza:
Ahhoz, hogy izmos legyél fontos, hogy föl is szedj, persze ezt meglehet oldani úgy hogy izomba szedd, és szerintem te erre lettél volna kíváncsi... Szerintem is szálkásítani szeretnél inkább... Ahhoz jöhet fekvő, cardio, ilyesmi, ha esetleg még könnyen szálkásodsz (márpedig ilyen súlynál ez jellemző tud lenni, ha jól edzel), akkor kb. bármi jó (akártápkiegezel, akár nem)... legalábbis nekem bármi jó volt. Persze ez a szálkásodás, izomtömegnövelés, stb. függ a testalkattól (ekto-, mezo-, ektomezomorf, stb), ami amúgy változhat. Szerintem te ektomorf lehetsz, ami én is voltam. Én pl. mára átestem az ektomezokategóriába, ami sztem tök jó, és szerintem te is vmi ilyesmit szeretnél, tehát hajrá, és igyekezz minnél többféle gyakorlatot csinálni, főleg teljes testeset... Ki NE hagyd a guggolást (próbáld ki a kettlebell guggolást), húzódzkodást ilyesmit...
2012. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. okt. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!