Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nincs széles vállam 22...

Ha nincs széles vállam 22 éves koromban, hiába gyúrok, mert nem is lehet már?

Figyelt kérdés
Szinte egyáltalán nincs vállam és eléggé "keskeny" vagyok. Van esély, hogy több év konditerem után kicsit szélesedjek?

2012. okt. 26. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
van.
2012. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, még évek sem feltétlenül kellenek, csak sokat kell hátazni.
2012. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne. A vállizmokat tudod fejleszteni súlyzós edzéssel (is) és tömegnövelő étrenddel.
2012. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az étrendet mennyire lehet hanyagolni? Sajnos le vagyok égve...a konditeremre is csak azért spórolok, mert már fontosnak érzem. Extra különleges kajákra nem futja.
2012. okt. 26. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet hanyagolni. Elegendő tápanyagot kell biztosítani az izomnövekedéshez. De majd tuti jön valaki, aki szerint bele lehet tojni az étrendbe, mert ő anélkül is marha izmos lett.

Ha meg rám hallgatsz, akkor:

Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]

2012. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Montez, ha jön valaki és leírja, legrosszabb esetben megfogadja a kérdező. És nem fog fejlődni, ennél nagyobb gond ne legyen, utána majd hallgat rád.
2012. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, tőlem, mindenki azt eszik amit akar. Csak leírtam, hogy szerintem hogyan kellene.:)
2012. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet széles vállad ,szerintem ami a legjobb rá fekvenyomás,sok fekvő támasz napi 500 simán bele fér vagy akár több is ettől tuti széles vállad lesz, ami még jó rá úszás ,nekem ezek nagyon bejötek sok sikert
2012. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!