Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ízületi probléma!? (testépítés...

Ízületi probléma!? (testépítés) A bal vállamon érzem vállas edzésnél hogy sokkal hamarabb kipurcan mint a jobb, valamint a koncerteken-való tombolásnál is érzem hogy a bal vállam miatt nem tudom olyan sokáig feltartani a kezem!?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? most kenegetem ilyen 10 gyógynövényes "mindenre jó" kenőccsel minden nap. Remélem beválik, de ez mi pontosan??? Mással is volt ilyen? Mi a teendő

2012. okt. 17. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
gyengébb az izomzatod, ennyi. De nem az ízület fáj...? Ez így elég homályos.
2012. okt. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudja a fene mi fáj, sztem az ízület mivel már elég régóta, meg szokatlan nagyon hogy hamarabb annyi neki :/
2012. okt. 19. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az ízület fáj, akkor pár hétre kicsit vedd vissza a terhelést és menjen egy Porcerősítő kúra, pl Joint X vagy Arthroxon. Megemelt folyadékfogyasztás és lenmagolaj + omega3 kapszula halolajból.
2012. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi lenmagolaj hamarosan lesz, ilyen tabit meg csak akkor fogok szedni ha nem hat semmit ez a kenőcs, de nem is gondoltam volna hogy külön van ilyen kúra :o
2012. okt. 26. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Kúraszerűen érdemes ezeket az ízületvédőket használni, főleg ha érzed, hogy gond van.
2012. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem gyanús hogy ki fogok próbálni egy kúrát! :)
2012. okt. 26. 17:18
 7/10 A kérdező kommentje:

viszont ha egy hónapig kúra van és nem edzek akkor nem fogok lepusztulni kicsit?? vagy addig csak fehérje menjen???

vagy edzek is csak sokkal kevesebbet? mondjuk heti 1?

2012. okt. 26. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:

most ezt nem értem. Ez nem kox, hanem ízületvédő cucc: kondroitin, glükózamin, MSM. Semmi köze hozzá, hogy leépülsz e.

Ha nem edzel, akkor leépülsz, attól függetlenül, hogy mit ettél vagy eszel. A szervezet nem tart fent feleslegesen plusz izomzatot.

De ezt is olvasd el:

[link]

2012. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ja tudom én ezt olvastam én már szinte minden cikket a body builder-en, én azt hittem hogy úgy kell szedni hogy mellette nem mehet az edzés :DDD


azt gondoltam hogy a kúra alatt az ízületeknek nem szabad dolgoznia sokat xd

2012. okt. 27. 20:47
 10/10 anonim ***** válasza:
De mehet az edzés, max nem mész óriási súlyokra.:)
2012. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!