Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi ez a László blog?

Mi ez a László blog?

Figyelt kérdés
Valaki aki még rajtam kívül megnézte, mi a véleményetek róla?

2012. okt. 26. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jól van akkor, látom már, hogy nem kajálja be mindenki. Remélem is, hogy nem fog túl sok áldozatot szedni.
2012. okt. 26. 16:18
 3/9 NagyonGonosz ***** válasza:

Amúgy nem tudom, hogy sikerül ennyi embernek megtalálni ezt az oldalt :D

Na meg, hogy sokaknak az se tűnik fel, hogy kb google fordítós magyarsággal van írva.

2012. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy sikerült, hogy nyomják fb-n. Amúgy meg de igen, nekem nagyon is egy WTF, pénzkiszedős-szagú, átverés ízű dolog volt első ránézésre is. K*ródjanak szájba, akik így akarják megszedni magukat másokon. Komolyan, már nem ez az első oldal, ami ellen szívesen indítanék ellenkampányt. Valahol rohadtul le kéne járatni ezt az oldalt is több társával együtt, hogy még azok se menjenek rá, akiknek hirdetésben nyomják a képébe az oldalt.
2012. okt. 26. 16:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kajálja be senki, csak egy-két nagyon debil.:)
2012. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi volnék, hogy egyáltalán kiküldik-e ezt a jajj de világmegváltó, hipi-szupi új termékcuccost a megrendelőnek. Sajnálatos, hogy a nagy nemzetközi oldalakon az oldalt villódzó reklámokban levő csalók ide is beavászkodnak. Bár, amíg szabad a pálya, miért ne tennék..
2012. okt. 26. 17:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább arra lennék kíváncsi hogy kinek tűnt már fel hogy a blogon az illető László képe alatti srác megegyezik azzal a sráccal aki az eszdéeszes választási plakátokon volt feltüntetve árpádsávosnak. Amúgy az igazi neve Tito Ortiz és annyira árpádsávos amennyire én muzulmán :D
2012. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan megnyerő kis pofája van :D Fel lehet használni pozitív és negatív propagandára egyaránt. Na de mennem kell, érzem hogy amíg itt tespedtetem a s3ggem addig a domborzatúságom vagy mim kezd a síkságbeli magassághatár felé hajlani.
2012. okt. 26. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
igen ezt már rég tudjuk.
2012. dec. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!