Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakran edzek? (testépí...

Milyen gyakran edzek? (testépítés)

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésnek a válaszába olvastam hogy egy izomcsoportot egy héten egyszer elég edzeni.

Akkor ez azt jelenti hogy egy héten teljesen felesleges többször egy izomcsoportra edzeni?

Most akkor milyen gyakran edzek egy izomcsoportra?

Ja és nem szedek semien táplálék kiegészítő szert. Az nagyon gáz?

Ha lehet olyan válaszoljon aki tényleg ért hozzá:)


2009. aug. 10. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ez azt jelenti hogy egy héten teljesen felesleges többször egy izomcsoportra edzeni?

azt.

Most akkor milyen gyakran edzek egy izomcsoportra?

egy héten egyszer.

Ja és nem szedek semien táplálék kiegészítő szert. Az nagyon gáz?

nem gáz.

Ha lehet olyan válaszoljon aki tényleg ért hozzá:)

megvolt :)

2009. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem felesleges de szerintem idő se jutna rá egy héten mindenre többször edzeni. Én egyedül hasra dolgozok minden edzésen, mert azt a legnehezebb kialakítani és megtartani:) Táplálék kiegészítők... Attól függ milyen testalkatot szeretnél. Akin formás és nagy izomtömeg van az természetesen szed. Aki ellenkezőjét mondja az hazudik. Ha nem izomkolosszus szeretnél lenni akkor nem gáz:) Csak nehezebb az ajánlott kalória és fehérjebevitel és talán lassabban fejlődsz.
2009. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
mindennap
2009. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tápkieghez: fehérje ajánlatos. A többit meg a tested genetikája dönti el, de a legfontosabb a kaja. Van pár testépítő barátom és még ők is azt mondják, hogy 70% kaja 30% kox
2009. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ui: a koxot azért felejtsd el hobbi szinten. Akiket írtam, azok 130-140kilós állatok :D 5-7év edzésmúlttal
2009. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az én edzőm 1986 óta foglalkozik ezzel, megnyert pár megyei versenyt, ő azt mondta nekem hogy 1 héten 4× járjak. Hétfő-kedd, csütörtök-péntek.


Hétfő-kedd:

Mellizom, hátizom, vállizom, bicepsz, tricepsz


Csütörtök-péntek:

alkar, vádli, comb, has, nyak


Asszem ez volt az eddzéstervem. e viszont gyakran volt hogy ezeket megcsináltam egyszerre.

Mivel elég kitartó vagyok (hogyha éppen kedvem van hozzá) és nagyon ritka mikor 2 óra hosszát vagyok csak. Általában 4-5 órát töltök konditeremben.

2009. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És szerinted az jó te idióta?-.-
2010. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Megint én vagyok


Amúgy még annyi hogy kis izomcsoportot lehet 1héten 2szer de többször semmiképen.

2010. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!