Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthoni edzéssel szeretnék...

Itthoni edzéssel szeretnék boxot tanulni, és érdekellne hogy interneten keresztül ezt végre-e lehet hajtani, anélkül hogy box orákra kellene járnom. Hogy miért szeretném igy? Az indok itt van lent.

Figyelt kérdés
Egy régi ismerősömmel összevesztem....Ez hogy történt? Másfél évvel ezelőtt ő boxra ment,én meg uszásra...Itt ebben a helyiségben ő tartja az ismerőseim felének a boxorákat,de 17 éves a gyerek,és én,aki nem tanult boxolni,látom hogy szabálytalanul csinál mindent...megszeretnék tanulni boxolni,hogy egy meccsre kihivjam,és hogy megmutassam neki,hogy csak a szája nagy...Pedig tényleg,a legjobb barátok voltunk a sráccal,amig nem kezdett el cseszegetni,hogy ő ku*va jól bunyozik,és hogy mindenkivel elbánna...*Még velem is...* ahogy ő fogalmazta.... Ezért megszeretném mutatni mindenkinek,hogy kinek van igaza...Ezért valami úton módon ha lehet,meg akarok itthon tanulni bunyozni....

2012. okt. 27. 12:03
 1/4 anonim válasza:
Szerintem elég kicsi az esélye hogy megtanuld azt a technikát amit a boxolók alkalmaznak. Én lassan 2 éve járok ( versekre is ) és még mindig van mit tanulnom még technika szempontjából is. Inkább menj el edzésekre ha nagyjából megtanulod az alapokat azokat otthoni gyakorlással szépen lassan ki lehet tökéletesíteni, de az se ér annyi mint ha edző mellet csinálnád.
2012. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Innen elsajátíthatsz ütéstechnikákat:

http://www.youtube.com/watch?v=RqjXJwQPhGo

2012. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 aikiboxer ***** válasza:
Kb. 5 év normálisan megtanulni bokszolni, és edző valamint kesztyűpartnerek nélkül teljesen reménytelen.
2012. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

minden kerületben van bokszedzés.

ha parázol lemenni,akkor hogyan akarsz te bárkit is móresre tanítani?

a kérdésed kb ugyanilyen-ha sokat rejszolok,jól fogok dugni?

nem baz-meg.

nő is kell hozzá,edzőpartner.

2012. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!