Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyobb, izmosabb feneket...

Nagyobb, izmosabb feneket szeretnék, és vékonyabb lábakat, lehetséges?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, és 55 kg. Mondták már egy páran, hogy elég "löttyedt" a fenekem, de nem tudom, hogyan edzzek rá. Guggolást próbáltam már, de attól vastagabb lett a vádlim, amit nem szeretnék, mert túl vastagnak látom a lábaimat.

2012. okt. 30. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Guggolástól nemigen lesz vastagabb a vádlid. Egyszerre nem tudsz az egyik helyről fogyni és a másik izomcsoportot pedig növelni. Vagy szálkásítasz (zsírt adsz le) vagy izomtömeget növelsz. Egyszerre nem megy a kettő, mert különböző étrend kell hozzá. Ha pedig a vádlid az izomtól vastag, akkor azzal sem tudsz mit tenni, nem tudod vékonyítani, max a zsírt tudod leadni róla, de akor meg máshol nem lesz izmosodás.

Szóval fenékre kellene guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lábemelés hátrafelé térdállásból.

2012. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jaj, már megint ez a vastagláb-mánia -.- Ha plöttyedt a feneked, akkor nincs rajta izom. Ha meg vastag a lábad, akkor az a zsírtól lesz. Ergo le kéne adni a zsírt, hogy helyette felszedni izmot. A vastag, izmos női láb szép. És hogy a guggolástól hogy lett a vádlid vastagagg, azt nem tudom, de akkor te is egy genetikai csoda vagy.
2012. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor csak képzelődtem. Köszi a válaszokat. x)
2012. okt. 30. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!