Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol érdemes sportcipőt venni?

Hol érdemes sportcipőt venni?

Figyelt kérdés
Leginkább futni szeretnék és tornázni, ehhez akarok egy komolyabb cipőt, hol kéne keresnem?

2012. nov. 1. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Bp-en a Nyúlcipőboltban ill. a Suri Futóboltban. Keress rájuk neten.
2012. nov. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mpecsa ***** válasza:

Tornához inkább a fitnesscipő, futáshoz futócipő, a kettő nem ugyanaz. Az előbbit a futás gyorsan tönkreteszi, nem is beszélve a lábadról.

A célodhoz szerintem két cipő kell.


Decathlon !

2012. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Futócipőben nekem a Saucony nagyon bevált. Van olyan, ami nem nagyon drága, de azért már jó. A Szentendrei úton van az egyetlen boltjuk, ahol a legtöbb féle cipő kapható. És a személyzet is ért hozzá, tudnak segíteni a kiválasztásban. Itt vannak a cipőik:


[link]

2012. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 /Anita_'94/ ***** válasza:
A Nyúlcipőbolt és a Decathlon tényleg jó, de érdemes még az Adidas Factory outlet boltot is megnézni a Boráros téren.
2012. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából egyiket sem fogom nagyon professzionális módon űzni, a torna az inkább csak a futás előtti bemelegítés lenne. Szóval a lényeg az a futás.
2012. nov. 1. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Decathlonban ritkán lehet jó futócipőt kifogni. Van ugyan egy saját termék-kollekciójuk, a Kalenji, nos abban egyszer találtam egy jó, mindenében megerősített, maratoni futócipőt. Jó volt, bár 1000 km-t nem bírt ki, annyit pedig illik tudni minden f.cipőnek. Többet nem is szabad vagy ajánlott benne futni. Én Nike párti vagyok, arra szavaztam eddig, bevált. Én pedig sokat és sokszor futok.

Jó futást!

Üdv::

Rea

2012. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!