Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek sérve van/volt és...

Akinek sérve van/volt és megműtötték, az utána kondizhat rendesen, komolyabb szinten is?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
orvost kérdezz ezügyben.
2012. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


amúgy meg ha ilyen problémád van,akkor alapból nem ajánlatos a túl nagy testtömeg,mert az simán, alapállapotban is terheli a gerincoszlopot.

szóval egy ilyen probléma után a max tömeg az magasság-100.

esetleg még 5 kiló.

persze akkor járnál a legjobban ha sportot váltanál,vagy kombinálnád kettlebellel,fegyencedzéssel,vagy a videóban bemutatott módon edzenél,ha nagyon fanatik vagy.

a komolyabb szint meg kizárt,max az atletic-en belül maradva,és nagyon komoly kiegészítő gerincfeszítő,alsó hát edzéssekkel megspékelve.

2012. nov. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez hülye,nekem is műtőttek,és akkor mivan mért ne lehetne utána komolyabb szint?betesznek oda egy hálót és akkor nem jön többé ki ennyi direkt ezért van
2012. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a gerincsérvről írtam,ha nem tűnt volna fel.

oda meg hogy az anyádba tesznek hálót?

2012. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
honnan kellet volna tudnom nem látom?
2012. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!