Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az gond ha húzódzkodásnál...

Az gond ha húzódzkodásnál csak szűk fogással tudok húzódzkodni és abból is csak 2-3-mat szériánként?

Figyelt kérdés
Így csinálom, és gondolom előbb-utóbb fejlődni fog, persze más gyakorlatokat is csinálok a hátamra (felhúzás-alsó hátra, és döntött törzsű evezés). Vagy tudnám a húzódzkodást valami mással helyettesíteni, amitől fejlődne a hátamnak az a része és egy idő után már tudnék húzódzkodni is, vagy jó így is ahogy én gondolom?

2012. nov. 3. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
úgy kellene, hogy próbálod szélesebben fogni és a lábad alá kellene egy zsámoly, hogy rá tudj kicsit segíteni, Így több menne, mint 2-3 ismétlés.
2012. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és akkor ha így mondjuk kihozok legalább 5-6 ismétlést egy szériában akkor már hamarabb lehetne észrevenni fejlődést?
2012. nov. 3. 11:49
 3/8 A kérdező kommentje:
meg mondjuk zsír is van rajtam nyilván ez is megnehezíti a dolgot de láttam már kövér embert is húzódzkodni :)
2012. nov. 3. 11:52
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, így jobb lenne, ha több ismétlés menne.
2012. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi. én arra gondoltam még, hogy nem csak azon a napon húzódzkodnék amikor a hátamat edzem, hanem minden nap csinálnék párat ha eszembe jut.. ennek lenne valami értelme vagy csak szétbarmolnám az egészet, túledzés stb.?
2012. nov. 3. 12:00
 6/8 anonim ***** válasza:
nem kell a többi napon húzódzkodni, inkább hagyd regenerálódni az izmot, így fejlődik.
2012. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké, akkor marad így. kösz a válaszokat még egyszer.
2012. nov. 3. 12:06
 8/8 anonim válasza:
Csak akkor lehetsz a legerősebb ha minden nap csinálod. Teljesen mindegy hogy milyen rendszert követsz (széria, piramis stb..) Ha bizonytalan lennél akkor én már 14 évesen feltudtam magam húzni nyolcszor, most úgy szériázok hogy 25 kiló lóg rajtam. Menj el egy kondiba és egy 1-csigás hátazógépen húzz le 100 kg-t 8 szor - na én ezt csinálom
2013. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!