Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fokozatosan növeltem az...

Linkoln kérdése:

Ha fokozatosan növeltem az edzést, és nem volt vele semmi gond, annak ellenére hogy meglehetősen kemény volt, majd 2 hónapot töltöttem a csúcs intenzitással, aztán lazítottam kicsit hogy ne edzem túl magam és most emelném de nem megy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 15:18
 1/2 anonim válasza:
Lassan, nagyon lassan emeld az intenzitást. Sokat csináltál magas intenzitássas.. Légy türelmes!
2012. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De miért most jött elő? Amikor benne voltam jó volt, nagyon elfárasztottak az edzések, de egyből megéheztem, jó volt, kellemesen örültem neki, másnapra tele voltam erővel.

Aztán a csúcson elég kemény volt, 3 hetes periódusokat csináltam, a 3. hét volt lazább, kicsit elfáradtam már a 2 hónap alatt, lazsáltam egy hónapot és azóta.. Akár milyen keveset próbálok menni kb 1 napra kell 1 pihenő nap is mert másnap fáradt combbal kelek.

2012. okt. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!