Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi volt ez az egész? Rádióba...

Mi volt ez az egész? Rádióba hallottam a hírekbe, hogy valami káros nemtudom milyen szert forgalmaznak az országban és mintha azt mondták volna be, hogy BCAA?

Figyelt kérdés
Most lehet teljesen hülye vagyok vagy mást értettem de ma hallottam valamelyik csatornán ,hogy valamit elcsesztek vagy mit tudom én és hogy megnöveli a nemtudom mit és hogy aki ilyet vett az vigye vissza vagy dobja ki és mintha azt hallottam volna hogy Bcaa-t mondott volna be a nő. Bocsi hogy ez ilyen vérszegény de csak fél füllel hallottam és mivel én nemrég vettem BCAA-t ezért kérdem ,hogy most akkor mi van?
2012. nov. 3. 18:08
 1/5 poiu ***** válasza:

[link]

a lap alján sorolják föl a készítményeket.

2012. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán ha ezt elolvasod, mindent tudni fogsz....

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyétek csak birkák a tápot
2012. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy birka táp?:D Te is egy nagyon hozzáértő szakember lehetsz:D Nem is tudom minek írnak az ilyenek ide:O
2012. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

....hogy a fenébe létezik, hogy csak most? A WADA 2009-ben a tiltott doppingszerek listájára tette a cuccot. Nem azért, mert veszélyes, hanem azért, mert hamis pozitívot adhat amfetaminra, ami az élsportban nem különösebben vicces.

[link]

2012. nov. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!