Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szója fehérje rossz tulajdonsá...

Szója fehérje rossz tulajdonságainak kiküszöbölése?

Figyelt kérdés

-alapgyakorlatok(guggolás, felhúzás, nyomó gyakorlatok, döntött evezések) végzése alacsonyabb, 6-8-as ismétlésszámmal

-megfelelő alvás

-rendszeres ejakuláció

ezek mind növelik a saját teszto szintet, ezért nem gond ha a szója az ösztrogént emelgeti? mert ha magasabb a teszto szint akkor már nem nagy gond a szója ezen tulajdonsága?



2012. nov. 4. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ez a nagy gond a szójával, hanem az, hogy a fele a biológiai értéke, mint a tejsavónak és allergén anyagokat is tartalmaz és még az íze is sz@r.:)
2012. nov. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezzel tisztában is vagyok, de most annyian félnek tőle, hogy az valami hihetetlen.

Volt idő amikor nekem se mindig telt tejsavó proteinre, így edzés utáni shékem fehérje része szója volt. Ez ment nekem 4 hónapig és nem nőiesedtem tőle meg ilyesmi. És közben ezek az észrevételek mentek, persze az ejakuláció része nem rárántotta volt, szerencsére megoldottam partnerrel :D De mivel nem vagyok otthon a biológiában ezért tettem fel kérdésként, mert nem tudom hogy ezek tényleg mennyire járultak hozzá.

2012. nov. 4. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
szeritnem az ösztrogén hatás ez nem nagy, nálam sem volt gond, mikor szója ment, inkább a többi dolog miatt álltam le vele és emészteni sem tudtam jól.
2012. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vastesóval van szerencsém ? :D
2012. nov. 4. 17:49
 5/8 dirtboy ***** válasza:

ha kevés a kes myproteint vegyél.

1kg/3160ft,arra azért még csak futja

2012. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

itt sok vastesó van szerencsére. :)


[link]

2012. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerinted a szója ezen rossz tulajdonságait mivel lehet kiküszöbölni?


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt egy másik jó alternatíva.

[link]

2012. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!