Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mennyire jó fejlődésnek...

Ez mennyire jó fejlődésnek számít? (testépítés)

Figyelt kérdés
kb. 2-3 hónapja kezdtem el a testépítést az első 2 hónapban nem nagyon vettem komolyan csak edzegettem a kajára se figyeltem stb... Komolyabban kb. 3 hete kezdtem el csinálni rendesen kajálni fehérjét használni stb.. 50-51kg-san kezdtem el és most 55kg vagyok az átlagos fejlődésnek számít? Nehezen hízó típus vagyok:/
2012. nov. 6. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Havonta max 1kg izom jöhet naturálban, az is csak az első évben.
2012. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó arány a 3hónap 4kg.


Az első hónapokban étrend nélkül is feltud jönni 1-2-3 kg, aztán majd megáll és onnantól csak az étrend segít:)

2012. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bumbi02 ***** válasza:

Az első hónapokban étrend nélkül is feltud jönni 1-2-3 kg, aztán majd megáll és onnantól csak az étrend segít:)


Miért állna meg onnan az izomfejlődés? Maximum nem lesz olyan látványos, illetve lelassul. De megállni nem hinném, hogy megállna. Legalábbis e logika alapján teljesen mindegy hogy valaki 10 éve dolgozik a bányában, vagy 5-6 hónapja, ugyanúgy fognak kinézni.

2012. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem áll le, csak minden évben kb feleződik a felszedhető netto izomtömeg. Mert sokan okoskodnak, hogy: de nem így van, mert híztam 15-20 kilót. Ja, csak annak fele sem lesz izom itt a bibi. És erre majd akkor döbben rá a sok gyerek, mikor le akar szálkásítani és nem marad semmi a végére.:)
2012. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szálkás alkat vagy, akkor ez valóban jó fejlődés. Bár a kezdő tömegedből kiindulva vagy extrém ektomorf alkatú vagy, vagy szimplán alultáplált. Ha világ életedben kockás volt a hasad és eres a karod, akkor mákod van és nagyrészt izom fog rád jönni.
2012. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak volt még most is eres a kezem:O
2012. nov. 7. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
az nem jelent semmit. Én ha full be vagyok disznósodva, mint most, akkor is eres szálka a kezem, a hasam meg tiszta zsír.
2012. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem zsíros:D Kockás a hasam(ne egy profi testépítő szintű kockákra gondolj tömegelésnél nem nagyon akar kocka has lenni:D )
2012. nov. 7. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!