Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Házilag összekevert tömegnövel...

Házilag összekevert tömegnövelő arányai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra gondoltam, hogy a minap kikeverek saját magamnak egy tömegnövelőt. Van némi fehérjém ("kimaradt") ileltve kreatin. Szóval az arányoknak, mit hogyan? Úgy gondoltam, hogy Fehérje(360g)+Kreatin+Dextróz +1Mega daily one (minden reggel), Mi lenne a többinek az aránya? 62kg vagyok 182cm 17/F ? És ez úgy mehetne, hogy reggel 1adag ( ?? gramm) illetve edzés után ( ?? gramm), pihenő napod pedig reggel 1adag ( ?? gramm) és lefekvés előtt ( ?? gramm) Válasz mértékétől függően jár a kéz!

2012. nov. 8. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

ha egybe előre bekevered, akkor nem mehetne, mivel CSAK edzés után mehet gyors ch (dextróz).

Tehát ne keverd be előre. Reggel protein+zabpehely, este túró+kis fehérje (ch nem kell)

edzés után:protein+50g dextróz+5-7g kreatin.


És hogy edzés után mennyi fehérje kell?:

Edzés után testtömeg x 0,5g fehérjemennyiség kell. Tehát pl, ha vagy 70kiló, akkor neked egyből edzés után kell 35g fehérje. De mivel a fehérjekészítményed nem 100%-ban tartalmaz fehérjét, így ezzel is számolni kell. Tehát egy 80%-os proteinkészítményből kb 45g-ot kell kimérni, hogy 35g fehérjéhez juss.

2012. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!