Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táplálék kiegészítőkre...

Milyen táplálék kiegészítőkre lehet szükségem?

Figyelt kérdés
Jelenleg myomaxem van 4,5 kg -os de kb már csak a fele van meg. Így a tél beáltával szeretnénk egy kis tömegre szert tenni. Eddig csak vitamin meg tömegnövelőt szedtem.Mire lehet még szükségem hogy szép kis tömegre tegyek szert. Kaja van. Jelenleg keret van.
2012. nov. 8. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, de elég lenne továbbra is egy jó multivitamin, tejsavóprotein + gyors ch, kreatin, ja és a legfontosabb a tömegnövelő étrend, mert anélkül nem sokra mész tápkieggel sem. Ha még van lé, akkor persze költhetsz BCAA és /vagy glutaminra, edzés előtti energizálóra, stb..
2012. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És össze állítanál nekem egy ilyen csomagot ha megkérlek? csak ami fontos
2012. nov. 8. 19:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Hú, hát rengeteg verzió van:

Vitaminból ezek közül kellene: multi pro, ISS pak, california fitness training pak, mega daily one

Fehérje:Whey c6, Stillmass 6:3:1, Scitec 100% whey prof, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Biotech nitro pure whey gold, Dymatize elite whey, Optimum Nutrition 100% whey gold, VPX Syngex, stb..


Ch: vitargo, supercarb fast, Carbo x, stb.


BCAA, kratin AKG, HMB: [link]


NO fokozó: NO explode 2.0, Dymatize Expand.stb.

2012. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ez a pump n go?
2012. nov. 8. 19:23
 5/13 anonim ***** válasza:
azt nem próbáltam, de én is kíváncsi vagyok rá.:)
2012. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fehérjének Carnivor csak érdezem?
2012. nov. 8. 19:24
 7/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj adnám le a rendelést a california fitness training pak ra de nem találok olyan oldalt ahol elérhető
2012. nov. 8. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Carnivor is jó. vagy ez: [link]


[link]

2012. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. nov. 8. 19:53
 10/13 anonim ***** válasza:
szívesen.:)
2012. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!