Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok szedhetnek jumbo...

Lányok szedhetnek jumbo táplálék kiegészítőt? Ha ige akkor milyen eredménye lesz?

Figyelt kérdés
172cm 54kg lány vagyok. Elkezdtem edzeni és szeretném hogy látszódjon, a tesómnak volt itthon ilyen jumbo táplálékkiegészítője, az van ráirva h testtömegnövelő, de én nem hízni akarok hanem azt szeretném h látszodjon hogy edzek? Ha ezt szedem akkor lesz eredménye? És ugye nem fogok tőle nagyon meghízni hanem inkább csak izmosodni?? a válaszokat előre is köszönöm

2012. nov. 2. 16:32
 1/7 dirtboy ***** válasza:

ihatják lányok is igen de én nem ajánlom a tömegnövelőt.

egyébként zöld vagy sárga?

mert nem mindegy.


a gond az hogy ez nem úgy működik hogy edzel meg iszod a tömegnövelőt aztán izmos leszel.


olvasd el ezt aztán ha van kérdésed kérdezz.

[link]

2012. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
neonzöld
2012. nov. 2. 16:44
 3/7 dirtboy ***** válasza:
az a sz arabbik
2012. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az nem jó, az egy cukorbomba.

Legyen tömegnövelő étrended az a legfontosabb és edzés után tejsavóprotein menjen + 20-30g dextróz. Ja, és olvasd el dirtboy linkjét.:)

2012. nov. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tesód mit mond? :P
2012. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el.

[link]

2012. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Magyarvitéz ***** válasza:
Én is szedtem olyat ,bár én fiú vagyok.Feljött egy 3-4 kiló rám közben nagyrésze izom ,bár nem tudom ,hogy attól jött fel ,de szerintem nem.Én nem ajánlom.
2012. nov. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!