Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire növeli az izmok...

Mennyire növeli az izmok méretét a saját testsúllyal végzett edzés?

Figyelt kérdés

Igazából szeretném elkerülni,hogy a tricepszem, a mellizmom nagyobb legyen. Sőt különösebben a hátamat sem akarom szélesíteni.

Vagy amiatt nem kell félnem,hogy megnőnek az említett izomk ezzel a fajta edzéssel?

Mennyire függ a genetikától,hogy kinek melyik izma,hogy reagál ugyanarra a terhelésre?Már a növekedés szempontjából.

Erősebb szeretnék lenni ! ill így is, ez által is szeretnék erősödni.



2012. nov. 8. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzéssel nem leszel túl izmos, nyugodtan eddz tovább mindenre.
2012. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
de,ha jól csinálod és a kajád is oké akkor nőni fog valamennyit az izom nem fog ugyan akkora maradni.
2012. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd, hogy ne nőjenek?
2012. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takumi ***** válasza:
Ruhatár csere?
2012. nov. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Panda Péter ***** válasza:
bármilyen meglepő, nem mindenki szeretne minél nagyobb izmokat. persze van aki meg pont olyat szeretne. különbözőek vagyunk, ez van. peace out.
2012. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sem a nagy tricepsz sem a nagy melizom nem tetszik.

Folyamatosan karban tartani..áh

Erő legyen...nem kell,hogy nagy legyen.Jobban izzadsz, gátol a mozgásban, mit tudom én még

2012. nov. 9. 21:08
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még, de azért megosztom.

Nem egészen értem, hogy mit akarsz, ha az egyik izomcsoportot edzed csak, a többit meg hanyagolod az nem túl egészséges, akár sérülésveszélyes. Meg hát azért az izmok méretével arányos az ember ereje is.

De ha nem akarsz nagyobb tricepszet, stb.. akkor egyszerűen ne edzd őket, ennyi.

Szinten tartásra olyan gyakorlatot válassz amiből meg tudsz csinálni legalább 3x20-t és akkor az elég kis terhelést jelent, azaz nem fogsz nőni.

Ajánlom a Fegyencedzést/ Meztelen harcost vagy youtube -ghetto/street, bodyweight workout, ott látod hogy mit tudsz ezzel a fajta edzéssel elérni... :D

2013. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!