Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » P90x edzésprogrammal kapcsolat...

Pál Mónika kérdése:

P90x edzésprogrammal kapcsolatba várok minden infót! Fogyáshoz milyen diétát alkalmazzak? Mik kellenek hozzá pontosan? . Kérek bárkit aki tud segíteni írjon! Kérdéseimet lentebb megtaláljátok!

Figyelt kérdés

Helo kedves mindenki! Remélem találok még itt valakit, akitől tudok az edzéssel kapcsoltaban segítséget kérni...:))


Nemrég találtam rá erre az edzésprograma, és szeretném elkezdeni, de sajnos az angolom nem annyira perfect, így amit letöltöttem, abból sok minden nem tiszta nekem...


Kérdésem: Elsősorban fogyni szeretnék, meg persze formálódni, de nem az izomnövelés a célom! Jó e szerintetek ha a Lean programmal kezdem?


Fogyáshoz milyen diétát javasoltok? Ennyi volna a lényeg, hogy ha jól értem, hogy az első hónapban a fehérje domináljon, kevés szénhidrát, majd fokozatosan lehet emelni a szénhidrát mennyiségét? Ez arra is vonatkozik aki kimondottan fogyni szeretne?


Pontosan mikre van szükségem az edzéshez? Súlyzók, kötél, egyebek...

Miből milyet, hányat?...Például a kötélbőlmilyen márkát javasolto, milyen erősségűt? Súlyzókból hány kg-val érdemes kezdeni hány db, hány kg-ós kell?


Mi van akkor ha nincs lehetősgem húzódzkodni? Hogyan tudom helyettesíteni?


Fit test kell e ? Miket kell ott feljegyezni, és hogyan kell pontosan végigcsinálni?


Tudom kicsit sok kérdésem van, de nem látom értelmét, hogy belefogjak valamibe, aminek nem vagyok tisztában a menetével, ha csinálok valamit azt jól szeretném csinálni!

És nagyon hálás vagyok előre is bárki válaszol/segít nekem!


További szép napot mindenkinek, és kitartást annak aki már csinálja, gratula annak aki már végig vitte!!!:))))



2012. nov. 9. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

testépítő diéta:


2,5-3gramm fehérje testsúlkilogrammonként

1 gramm szénhidrát

zsírból meg szinte semmi


am a P90X-et imádom én is ezzen nyomatom még februárig :P

de még csak tömegnövelekh, neked gondolom csak a diéta része kell

2012. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha izmokat nem akarsz csak súlyt leadni akkor fehérje se kell, ilyen sok, csak zöldséget zabálj főleg :D
2012. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem fogyok meg nem is erősödöm, de izmokat szeretnék mi a jó megoldás? (insanity első két videóját csinálgatom.)
2012. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jegyezd fel miből mennyit tudsz megcsinálni a feladatokból. Annyit csinálj meg mindig naponta, ha feladatok után írják fel a számokat..
2012. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)) Ha valamelyikőtök azzal kapcsolatban, hogy diétás edzésprogramhoz milyen súlyokat kell használni, azt nagyon megköszönném!! Igazából ez az infó amire a leginkább szükségem volna!!
2012. nov. 13. 13:04
 6/9 anonim válasza:

én fél kilós tépőzáras súllyal csinálom de így is megszakadok egy edzés végére :D

ma kezdtem el megint mert a nyáron ellustultam...de többet nem fogok mert az első heteket ziher, hogy nem szenvedem végig megint ha most átvészelem :D

én nem szenvedek annyira a diétával. arra figyelek, hogy kevesebb pékáru, több tejtermék és egyéb fehérje valamit zöldségek és gyümölcsök. bár gyümölcsökből a gyomrom elég sokat nem fogad túl jól :S

2012. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
de a kötél engem is érdekelne mert az nekem kínai és kényelmesebbnek tűnik, mint a súlyaim :)
2012. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már megcsináltam párszor a P90X-et. De sajnos én nem az ahhoz tartozó étkezési tervet követtem, így abban nem igazán tudok segíteni.

A LEAN jó választás, bár én egyből a classic edzéstervet követtem, attól sem fogsz nagyon megizmosodni, hidd el! :)

Nekem állítható kézisúlyzóm van, nem tudom előtte súlyzóztál-e már. Én 3-7 kg kg között állítgatom, kezdetnek kisebb súlyok, aztán a 3. hónapra már nagyobbak.

Húzódzkodó helyett használhatsz gumikötelet, azt is bemutatják a videókon.

Fit test-et csinálj, látni fogod milyen sokat fejlődsz! :)

Sok sikert! És kérdezz nyugodtan, ha elakadnál.

2012. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Masnee3 válasza:
2012. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!