Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, hogy diétázik? Lentebb...

Ki, hogy diétázik? Lentebb megtaláljátok, hogy én hogyan.

Figyelt kérdés
Én ma 4. napja kezdtem el, minden nap 100 felülés, 200 leg magic, 250 súlyzó, 15 perc bicikli. Reggelim meg a vacsorám joghurt + bele citromlé aztmondják, ha kettő keveredik jótékony hatása van. Reggelire szoktam enni hozzá fél zsömlét. Bár amikor 9-kor kelek fel már nem reggelizem csak ebédelek. Ebédre általában tükörtojást eszem de ha van főtt kaja akkor azt. A torna még nem sok tudom, de idővel nővelem majd. Szerintetek jó ez így?
2012. júl. 29. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
hát szerintem ez kicsit kevés a kaja. bár ha te birod ezt a kevés evést akkor hajrá :D amúgy szerintem jó ötlet :)
2012. júl. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rájöttem, hogy csak úgy tudok fogyni ha éhezem, nekem a napi 5x evés nem jött be
2012. júl. 29. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom lefogytál 2 kilót, aztán azt hitted az a jó, ha éhezel. Közben meg csak ez a normális súlyingadozás fogyókúra nélkül is!

Kell a napi 5x étkezés, amúgy nem fogsz fogyni, a szervezet nem tudja, hogy kapni fog kaját ha ilyen ritkán eszel, és tartalékolni fog. Most ne arra gondolj, hogy napi 5x pacalpörkölt, hanem tízóraira pl. elég egy müzliszelet.

2012. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sehogy sem diétázom, nem fogyózom, nem éhezem ezért 20 éve tartom a súlyomat. ne tedd ki nagy súlyingadozásnak a testedet és beáll a belső egyensúlya, amiből aztán nem is billen ki olyan egyszerűen, mint sokan gondolnák. ha most túlsúlyos vagy és fogyni akarsz, egyél kevesebbet, sportolj. de ha elérted a kívánt alakod. ne térj vissza a régi jó adagokhoz és ne hagyd el a sportot. "közepesen sokat" enni sokkal jobb, mint hol rengeteget, hol szinte semmit. utóbbi a jojó diéta. persze sok múlik az anyagcserén is.
2012. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ez így szar.

Gondolom zsírból akarsz fogyni, nem?

Akkor nem szabad éheztetni a szervezetedet, mert inkább izmot fog bontani és a végén alaktalan és arányaiban még hájasabb leszel.

[link]


A felüléseket felejtsd el!

A hasizom megedzésére a legjobb a hasprés, a kettő nem ugyanaz.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=ptBlRxG-_5g

A leghatásosabb, ha nagyon lassan csinálod és legalább 5 másodpercig befeszítve tartod, így egy darab hasprés kb. 8-10 mp-ig tart.

Heti 3x10 perc bőven elég, akkor már szép kockás lesz.

Csak nem fog látszani, addig, amíg a zsírréteg eltakarja.


A legmagic-es baromságot is felejtsd el!

Helyette guggolj, csinálj kitöréseket, stb.


Mi az a 250 súlyzó? Mit jelent? Milyen gyakorlatokat végzel?


15 perc bicikli nevetséges.

Helyette csinálj intervallum edzést!

[link]

A lényege, hogy amikor "mindent bele" rész van, akkor valóban mindent bele kell adni és soha nem szabad közben megállni, csak lassítani, a levezető 5-10 perc is kell.

Ha a végén tudnál még egy sprintet csinálni, akkor egész egyszerűen rosszul csináltad, nem adtál bele mindent, amikor kellett volna.

2012. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
250 súlyzó? Ha 2kg-kat emelgetsz semmire se mész, amúgy se a súlyzózástól fogsz fogyni hanem az aerob mozgástól. Amúgy a joghurt az kb semmi fehérje tehát izomból is szépen fogsz fogyni. 15perc bicikli? Minimum 40. Az étrend meg borzalmas. Keveset eszel és akkor is elég érdekes dolgokat... Egészséges 5étkezéssel többre mennél hosszútávon mint ezzel a valamivel...
2012. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felettem 2 vel minden leírtak, jó linkek tanulmányozd őket, ez tényleg egy kalap sz*r, az ott leírtakat követném inkább
2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!