Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már 2 hónapja járok kondizni,...

Már 2 hónapja járok kondizni, meg akarom kérdezni, hogy 9 hónap alatt mennyit tud változni a testem? (edzés után eszem természetes fehérjéket azon kívűl semmit) és túlsúlyos vagyok lehet, hogy ez segít a válaszadásban

Figyelt kérdés
Heti 4 kondira van időm. (de akkor általában 1,5-2 órát :D)

2012. nov. 11. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ez az étrendtől is függ és hogy mi a cél. Multivitamin az kellene még.

Ha zsírt szeretnél leadni, akkor kellene szálkásító diéta.

9 hónap alatt elég rendesen le lehet diétázni, de izomnövekedésre ne számíts naturálban, mert az csak kezdőként lehetséges szálkásításnál egy rövid ideig.

Ha pedig tömeget növelsz, akkor akár 8-9 kiló izmot is felpakolhatsz, de a zsír is növekedni fog még jó tömegnövelő étrenddel is, pláne ha hízékony vagy.

2012. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem kell 1,5-2 óra. Elég 1-1ó20p.

Amúgy ha jó a kajád jelentős változást elérhetsz 9 hónap alatt.

2012. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9 hónap alatt szemmel jól látható változások fognak történni, ha jó az étrended. Ha fogyni akarsz, akkor remélem a kardio nincs elhanyagolva. A heti 4 kondi remek, kezdőként talán még sok is. 1,5-2 óra tényleg iszonyat sok, akkor ott sok a duma és/vagy a pihi. Én egy óránál többet még sose voltam lent és köszönöm, jól le szoktam magam edzeni. :)
2012. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

amikor én elkezdtem 63 kb körül voltam 4 hónap alatt 70 lett heti 3 kondi + 3 thai box, ami rám jött kondiban, az thai-on leszálkásodott

kitartással sokat el lehet érni!

2012. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Rám csak kondival jött eddig 2,5 hónap alatt közel 10kg. :) De ez amúgy tudod, hogy nem így működik, hogy amit kondival felszedsz délelőtt azt délután leszálkásítod thai boxszal. Max az történhetett, hogy jó genetikád van és kevésbé zsírosodtál miközben tömeget növeltél, de a két folyamat teljesen eltérő étrendet igényel.
2012. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
az számít, hogy még változó korban vagyok?(14) de koromhoz képest fejlett, mert borotválkozom mindenhol erős szőrzetem van. Pár hónapja hagytam abba kézilabdát, szóval van egy alap erőlétem és izomzatom. A kardio az micsoda?
2012. nov. 11. 20:12
 7/20 A kérdező kommentje:
178 cm. vagyok és 115 kiló, de abba van bőven izom is nem csak zsír.
2012. nov. 11. 20:15
 8/20 anonim ***** válasza:

14 évesen nem lehetsz nagyon izmos, akárhány kiló vagy!

Nincs is meg még a hormonális háttered a növekedéshez, majd innen indul kb.

2012. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Értem kössz
2012. nov. 11. 20:22
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor 9 hónap alatt kevés evéssel, heti 4 kondival úgy, hogy van rajtam Stoci fogyasztó öv letudok adni 10 akár 20 kilót?
2012. nov. 11. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!