Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, hogy mily módón hízhatnék, hogy a mellem, fenekem, és a combom is kicsit gyarapodjon. A lényeg, hogy ne kerüljön pénzbe, mert erre most nem tudok költeni. Valami önállóan végezhető sport, vagy étkezési tanács?

Figyelt kérdés
20 éves lány,183 cm magas,60 kg vagyok. Túl vékony a combom, a fenekem is elég kicsi (lapos) és a mellem is alig nőt valamit. Egyáltalán nem eszem húst, már kb.4-5 éve. Nem vagyok vegetáriánus, csak a húst nem fogyasztóm (a halat is ide értve).
2012. nov. 14. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ööö... mifelénk a kaja pénzbe kerül... Enni köll, de nem mindegy, hogy mit, mert a sok szemét kajától csak zsír megy fel rád, amit nem tudsz irányítani, szóval lehet a hasad hájas lesz, de a melled marad semmi, ami nem túl optimális. Kell a fehérje is, ha nem húsból, akkor máshonnan, de kell.
2012. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja, meg mellé edzeni, hogy a fehérjének legyen hova beépülnie, azaz az izmokba. Az ad majd formát neked, de nem kell félni, túl nagy izmaid nem lehetnek, de még a közepeshez is sok sok idő kell. A súlyzós edzés az egyik legegyszerűbb mód, de van sok más alternatíva, kettleell, fegyencedzés, hot iron, meg satöbbi, kivéve a zumba és az éérobik.
2012. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokat eszek, de nem megy a hízás és épp ez a legfőbb gond. Mert utána talán könnyebb lenne alakítgatni már. Miből nyerhetnék a húson kivül még fehérjét?
2012. nov. 14. 21:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Húson kivül húson !!

nem tudom annyi finom hús étel van, különböző hús félék : csirke, disznó, marha meg stb. sokkal könnyebb lenne neked is és jobban éreznéd magad 1 guylás és 1 pörkölt után :D (a hízás garantált :) )

2012. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hús az kellene, de mehet még sok tojás, túró és vehetnél protein tápkieget is. Ne félj tőle, az is csak kaja.
2012. nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Régen húst hússal ettem. Csak hát valami miatt megundorodtam tőle. (mai napig se tudom mi miatt.) És néha mostanábban megkosolnék egy kettőt, főleg hogy sok kedvenc ételemről mondtam le emiatt, de nem tudom, megenni. Tudom ez kicsit úgy tűnik, mint egy finyás kislány, aki válógat. De ez nálam csak a húsnál áll fent. És mióta nem eszem húst, rengeteg új zöldséget gyümölcsöt szerettem meg.
2012. nov. 14. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Az oké, de fehérje meg kellene, mert anélkül nem lesz szép forma.
2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszolók tanácsait. ^^ A fehérjéket meg valahogy majd gyarapítani fogom.
2012. nov. 14. 22:07
 9/10 *Glissade* ***** válasza:

szokj rá a húsra, és az edzésre:)

Nem kéne rád csak 5-6 kiló plusz, és akkor már jobban néznél ki:)

2012. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RhisiartK válasza:
Ha nem akarsz húst enni, akkor a tojás lenne a legjobb fehérje forrás, azonkívül a szója és a sárgaborsó is sokat tartalmaz, csak az azokban levő fehérje elég rossz arányban épül be alapból. Ezért a fehárjebevitelnél fontos, hogy gabonafélékkel edd a hüvelyeseket és a tejtermékeket. Ezenkívül az étel mennyisége nem nagyon számít. Az fontosabb, hogy miből áll. De vannak olyan testalkítú emberek, akik nagyon vékonyak, gyors az anyagcseréjük... és sok évi edzés kell nekik a tömegnöveléshez.
2012. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!