Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavó fehérje koncentrátum...

Tejsavó fehérje koncentrátum (74 %) Mellé akkarok kreatin-t vagy valami mást szedni, ehez kellene konkrét tanács valami olcsó amit csak egy kis pluszt ad az is jó!?

Figyelt kérdés
Ara is gondoltam hogy 5KG fehérje koncentrátumot össze keverek 1 KG kreatinal és úgy szedem napi 2X 30 g-ott na?

2012. okt. 28. 18:50
 1/2 dirtboy ***** válasza:

hülyeséget akarsz csinálni ezzel az össze öntessél.

remélem nem csak ez a kettő van meg hanem van már vitaminod is meg gyors felszívódású szénhidrátod is,mert csak ezek után jöhet a kreatin.


olcsó kreatin de jó a stillmass kreatin monohidrát.

[link]

vagy a dymatize micronized

2012. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Glutamint meg vehetnel hozza szerintem ,marmin ,ha creatinozni szeretnel olvasgass rola neten feltoltesi ido stb. en a monohydrate mellett allok ,ot probaltam es nekem nagyon bejott.Biotechben a creatin felszivodasahoz tudsz meg vasarolni carboxot.
2012. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!