Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Válaszolnátok néhány kérdésre...

Válaszolnátok néhány kérdésre a proteinporral kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már kb 1 éve edzek , igaz, hogy nem rendszeresen, volt már olyan ritkán, hogy kimaradt 1-2 hét, de úgy alapjába véve egy éve. Mikor elkezdtem edzeni, látszott is a fejlődés, de most , így 1 év után megállt.

Kb 3 hónapja nagyon sok dolgom volt, és hanyagoltam az edzést, jött is fel rám kb + 5-6 kg, sajnos nem izom :D

Ismét elkezdtem kb egy hete az edzést, gondolkoztam, és szeretnék már kinézni valahogy, mert mint mondtam.. akárhogy edzettem egy éven keresztül, én már semmi fejlődést nem vettem észre magamon, így gondoltam arra, hogy proteinporhoz nyúlok. Egy kezdőnek proteinpor terén mit tudtok ajánlani? Honnan tudom, hogy hány grammot kell inni, és edzés előtt, edzés után, esetleg nap közben is kell? Vn még valami, amit a protein mellé szedni kellene?



#xfbcgfn
2012. nov. 14. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Főnök az végképp nem vagyok:)

Na, de ezt a rizs dolgot én sem értem. Az nem fehérjeforrás. A szénhidrát miatt esszük.

A fehérjeforrások közül sem mindegy, hogy mikor mi megy. Pl a túró az este jó utolsó étkezésnek, mert abban van lassan felszívódó fehérje, a kazein, ami ellátja az izmokat éjszaka tápanyaggal.

Tejsavóprotein pedig edzés után a legjobb, mivel akkor a leggyorsabb fehérje kell, de mehet reggelre is. Napközben pedig a húsok, tojás és a kevert proteinek (pl. egg-kazein-whey alapanyagúak).

2012. nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!