Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai boxolok már egy ideje és...

Thai boxolok már egy ideje és az a problémám h majdem az összes edzésen rosszul leszek. Elkezdek szédülni, hányingerem lesz stb. Össze esni még soha nem estem de ez is elég kellemetlen. Mit tehetnék ellen? Meg mitől van?

Figyelt kérdés
16/L

2012. nov. 15. 20:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Sportorvos. De egyébként szedsz vitaminokat?
2012. nov. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
A terhesség kizárt mert szűz vagyok. Igen szedek vasat meg C-vitamint.
2012. nov. 16. 05:13
 13/28 anonim ***** válasza:

Hmm.. tájbox... nem kezdek el fölöslegesen kritizálni semmit, mit keres egy fiatal leány tájbox edzésen komoly harcművészet vagy használható önvédelmi edzés helyett..


Mit eszel rózsaszál? Az ember nem szokja a szénhidrátot, főleg nem edzés előtt, mert edzés közepén fog leesni a vércukorszinted, és rosszul leszel. Mielőtt agyrákra 'diagnosztizállak' én azt mondom menj úgy le edzésre, hogy aznap csak húst és zöldséget ettél.

2012. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
amúgy nem akarlak nagyon elkeseríteni, de ez a hányás,szédülés,rosszullét idegsebészeti problémát is rejthet. onnan tudom, hogy nekem is volt hasonló gondom
2012. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
7 évig karatéztam tehát úgymond van alapom és sok esetbe meg tudom magam védeni ha kell és erőnlétem is van. De a karatét abba kellett hagynom költözés miatt és a közelben, megfizethető áron csak thaibox van. Amúgy általában péksüteményt eszem reggelire (sos perec, sajtos kifli stb de édeset soha nem veszek), ebédre meg a sulis koszt és utána már csak edzés után eszem. Ebéd kb 1-2 óra között szokott lenni és 5től van edzés.
2012. nov. 16. 12:43
 16/28 aikiboxer ***** válasza:
Harcműves nem mond hülyeséget. Azon túl, hogy elmész sportorvoshoz (ami tényleg alap! vérnyomás, neurológiai vagy szemészeti problémák stb.), a táplálkozásodat kellene egy kicsit felturbózni, illetve rendes vitaminokat is kellene szedned. Alszol egyébként eleget?
2012. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
De milyen vitaminokat szedjek? Meg többet nem nagyon tudok enni úgyanis alapból nem vagyok egy nagydarab és a gyomrom annyira össze van szűkülve h ha sokkal többet eszem akkor már attól vagyok rosszul. Amúgy igen az alvással elég nagy gondjaim vannak úgyanis van h este 11ig tanulok és reggel meg fél5kor kelek h beérjek suliba mert bejáros vagyok. :| és miután tagozatos is vagyok vannak olyan napjaim amikor 11 órám van... Meg ha pont szarul jön ki akkor utána még edzés is :| tehát ez a része elég gáz és kimerit...
2012. nov. 16. 19:08
 18/28 anonim ***** válasza:
én vérnyomásra tippelek. mivel edzés közben jön elő nálad ez a dolog valószínű,hogy nem alacsony hanem magas. van hasonló tapasztalatom és én egy fokhagyma tabletta kúrát ajánlok. nekem bevállt,de nem 1ik napról a másikra.
2012. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
És az milyen árba van? Gyógyszertárban tudok venni?
2012. nov. 16. 20:37
 20/28 anonim ***** válasza:
tudsz persze. nem drága 1000ft körül lehet de neten megdudod nézni.
2012. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!