Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy láb edzés során hány...

Egy láb edzés során hány gyakorlatot csináltok, és hány ismétlést? . Személyes példa?

Figyelt kérdés

2012. nov. 15. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pl

fallal szemben guggolok 3x10et.

aztán teljes guggolásból 30at.

ez a bemelegítés

a rendes edzés-

fél egylábas guggolás lábanként 4x15.

befejezésként 2x20 zárt lábas guggolás.

vádlira 4x70-80 egyenes térdű vádli emelés.

2012. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Takumi ***** válasza:
6 gyakorlat fix néha vagy kitörés vagy lábtoló. Guggolasnal 7 sorozat, de én ezzel a gyakorlattal melegítek be. A többin átlag 4 sorozat.
2012. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Guggolás súllyal, lábgépen nyújtás majd hajlítás, kitörés, merevlábas felhúzás, egylábas vádli állva súlyzóval a nem támaszkodó kézben.

Mindenből 4 sorozat, 8-12-es ismétlésszám, vádlinál 15-20-as ismétlésszám.

2012. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

legfontosabb a guggolás, minden mást kedved szerint tehetsz bele.

1. bemelegítek combgépen

2. guggolás 60kg-80kg-4x100kg-80kg-60kg

3. egylábas lábtoló

4. vádli. ülő és álló is! fontos hogy mindkettőt csináld

5. nyújtás

2012. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 16. 07:35
 6/11 Takumi ***** válasza:
12%
Utolsó te elvagy tévedve. Fogalmad nincs a témáról megis megszólalsz. Kiváncsi lennék te hány kg-al tudsz guggolni. Ha nem megy a 180 akkor inkább legyél csendben.
2012. nov. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

takumi, te az a tipikus hülye gyúrós vagy!:D

" ha nem vagy 100 kg nem vagy férfi" kb ez a szinted:D

amúgy a gyúrás egy baromság

2012. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

zabáltok mint valami disznó, mindent össze, rakjátok fel fészre, mutogatni, aztán betoljátok a tabikat egy kis szoli és lehet menni a pubba emberkedni és hasonszőrű libákat szédíteni:D

én jártam edzeni, ismertem elég sok ilyet de már kinőttem ezt a "sportot" :D

De amúgy nem rossz dolog, csak engem már nem köt le:)

2012. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a célja, nem kell leszólni semmilyen edzést. Te mást végzel, mint mi, nincs ezzel gond, hagyjuk meg egymásnak a döntés lehetőségét. Én sem fikázom a többi sportot. Szerintem megférnek egymással a mozgási formák.
2012. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát pont ez az, h a badisok azok, akik lenéznek mindenkit, akinek normális/átlagos testalkata van (csirke, csaj,homokos stb)

Azért nem a felfújt test legyen már a szép. Azokat a badisokat, akik természetes úton érik el a szép és kidolgozott formákat, minden tiszteletem. De ilyen kb nincs:D Én így toltam haverral, nem voltunk nagy darabok, de 18 évesen 70 kg színizom nem volt rossz és ment 90 kg-val a széria. Ott gizdázott az összes kopasz "állat" emlékszem, azt az összes gyógyszerekből élt:D

2012. nov. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!