Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúráshoz melyik cucc jobb a...

Gyúráshoz melyik cucc jobb a danabol vagy stanazol?

Figyelt kérdés
3 éve elkezdtem kondizni (ekkor 60 kg voltam) de hamar abba hagytam és most 75 kg vagyok és nem vagyok ehhez hozzá szokva nem bírom el a súlyomat. mi lenne jó?
2012. nov. 18. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy agyátültetés lenne jó, mégpedig egy csimpánzzal és akkor lenne annyi eszed, hogy kihagyás után még szép, hogy nem leszel versenyformába....
2012. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy azért nem vagyok formába de én mindig szálkás vékony voltam most meg dagadt ugyan olyan erős vagyok mint akkor csak akkor kitartóbb voltam, most meg nem bírom el a súlyomat, és gyorsan akarok fejlődni
2012. nov. 18. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

*formában és nem formába, egyrészt.

Másrészt miért hiszi minden hülye azt, hogy, ha bekokszol a sz*rabbik szemesből, csak úgy magában, akkor kemény lesz?


Én a helyedben 200-at bevennék egy nap alatt. Mind a kettő együtt. Pont most olvastam valamelyik hasonlóan gyökér kérdését, ő ezt a két szemes hulladékot akarja kombózni.


AEROB KELL NEKED ÉS NEM KOKSZ! Normális kaja sem ártana. Mondjuk úgysem fogsz elmenni futni naponta, szóval minek is koptatom itt a billentyűzetet...

2012. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Étrend kell, megfelelő edzés pihenés.
2012. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak hogy nem származok jó módú családból és azt eszek ami az asztalon van dolgozok mindig ha nem akkor kondizok így nem tudok rendesen edzeni és gyorsan akarok elérni egy szintet, de ha nem tudtok normálisan válaszolni akkor ne is írjatok
2012. nov. 18. 19:57
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és szoktam futni is meg biciklizni is igaz ugyan úgy "tömöm a majmot" xd
2012. nov. 18. 19:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Figy, ha étrend sincs, mit fog beépíteni a koksz? Azt amit a bablevesből viszel be?

Szarból nem lehet várat építeni.

2012. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, étrend nélkül koxal sem mész semmire! És egyáltalán minek koxolni, ha nem versenyzel és minek egyből koxolni mikor még kezdő vagy. 5-6 évig vígan fejlődsz naturálban. Én 27 éve edzem naturálban.
2012. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azért akarok koxolni mert minden kis csíra 17-18 éves koxol és szar érzés mikor sokkal jobban néznek ki mint én mikor 4-5 évvel idősebb vagyok tőlük
2012. nov. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!