Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az a gyógytestnevelési...

Milyen az a gyógytestnevelési igazolás?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? és hogy néz ki? Csak a doki ráírja, h mejelentem az óráikon és aláírja?
2009. aug. 15. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az igazolást akk állítják ki neked ha látja az ortopédus v a gyógytornász h nemvagy alkalmas a tesi órán való részvételre.
2009. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. gyógytestnevelési igazolást nem a doki állítja ki, ő csak a beutalót adja.

2. az igazolást a gyógytornász állítja ki.

2009. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem az ortopédus gyógytesire és gyógyuszásra utalt. elözöleg a háziorvosom írt egy felmentést, de azt a suli orvos nem fogadta el csak ortopéd papírral( termésuetesen a háziorvosom az ortopéd papír miatt menetett fel). Szoval nekem kell vinem évközbe igazolást, hogy járok gyógytesire és úszásra?
2009. aug. 15. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmész gyógytesire, gyógyúszásra aki tartotta az órákat az írjon egy ilyen papírt hogy a 2009.X hónap X napján megjelentél, aláírás... Ennyi nem kel sem háziorvos semmi csak aki tartja az órákat. És ne a suliorvosnak ad hanem az igazgatónak vagy a tesitanárnak. Ha meg mész suliorvoshoz akkor mond meg neki hogy jársz ezekre az órákra ha kell neki egy igazolólap(amit fent írtam) akkor szóljon és hozol.
2009. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom gimnáziumában év elején volt vizsgálat,amit az iskola orvos tartott.Ő adta a beutalót az ortopédiára,de ő már elötte eldöntötte hogy gyógytesire kell járnia.Ő az úszást csak javasolta.Gondolom most is lesz ilyen vizsgálat év elején,és akkor eldönti megint mi legyen.
2009. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!