Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Már csak az utolsó 3 kiló van...

Már csak az utolsó 3 kiló van vissza. Érdemes beruháznom L-karnitinba?

Figyelt kérdés
A fogyásom egy idő után elkezdett stagnálni, most nagyon lassan megint elindult (átváltottam HIIT edzésekre az eddigi hosszú, monoton kardiókból). Eddig szép ütemben átlagosan heti fél kilókat fogytam, így ment le eddig összesen 9 kg, most már valamivel kevesebb, de legalább megint fogyok. Még vissza lenne olyan 3 kg amit zsírból szeretnék leadni, mellé végre rászántam magam a súlyzókra is. Nem szedtem semmit eddig, jó diétával és mozgással eddig így is fogytam, nem találtam szükségesnek. Azt tanácsolták, használjak edzés előtt L-karnitint, sok helyről viszont azt olvasom, hogy nem segít annyit, hogy megérje vennem...
2012. nov. 20. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
én még nem használtam ugyanis sosem diétáztam még.. de szerintem simán megéri nem egy nagy érvágás ha már jó diétára telik
2012. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha szálkásító étrenden vagy + súlyzós edzés + a heti 3-4 kocogás / bicaj is megy, és nem vág haza anyagilag egy kis L-karnitin akkor én vennék.
2012. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes, segít az is egy kicsit.
2012. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!