Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futóknak csak a futástól...

A futóknak csak a futástól van olyan alakjuk amilyen? Meg attól, hogy egészségesen vagy egészségesebben táplálkoznak, mint egy átlagember?

Figyelt kérdés

És mondjuk ha egy kicsit zsírosabb ember elkezdi ezt, úgy lefogy és utána izmot épít vagy milyen folyamat ez?

Egy ideje már próbálok én is egészségesebben táplálkozni, és ha időm engedi sportolok is. Futni is szoktam, bár sajnos már rég voltam, de ha csak ettől a 2 dologtól olyanok, akkor azthiszem elkezdem... :D


2009. aug. 16. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az egészséges kaja a lényeg , hanem a diéta . Kerülni kell a szénhidrátot . És valóban , a focistáknak az edzéstől van jó alakjuk . De nem csak nekik . A kosarasoknak , a kézilabdásoknak , és minden sportolónak . Úgyhogy próbálj diétázni , és sportolj mellé , akkor szépen lassan le fogsz fogyni .
2009. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs , focistának olvastam a futókat xD Na mind1 , így is igazak amit leírtam :D
2009. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hátt nemtudom fogyni... már így is 50 alatt vagyok. Akkor mit kéne csinálni? xd
2009. aug. 16. 10:57
 4/7 anonim válasza:

Ha 50 alatt vagy, akkor nehogy fogyni kezdj!

Inkább sportolj rendszeresen. Ha heti 1x egy kicsit futsz azzal nem mész sokra.

2009. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Épp ezér kérdeztem, fogyni nem akarok, de a régi táplálkozáshoz se térek vissza, próbálok egészségesebben enni, és ha emellett futnák úgy lenne eredménye? Nem heti 1x-re gondoltam, hanem legalább 3-4re és az is minimum 30-40percre.
2009. aug. 16. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben heti 2 kondi és heti 2 futás mellett döntenék. Mindenkinek szüksége van megfelelő izomtömegre. Ha a futók alatt a rövidtávú futókat érted, akkor azt kell mondanom, hogy rajtuk nagyon sok izom van, ami a konditermi edzéstől alakult ki. Továbbá ez igaz a focistákra is, kivéve mo-on mert itt még nagyon "balkáni" a helyzet.
2009. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
de ember ha 50 alatt vagy és sportolni kezdesz akkor izmosodsz is.50 alatt vagy?azt ne felejtsd el ,hogyha neki állsz sportolni az étvágyad az egekbe szökik! tudom mivel 3 hete bicajozik és a napi 500 gramnyi kaja helyet minimum2 kilót tápolok!
2009. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!