Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és imádom a...

13 éves vagyok és imádom a balettot, de eddig még nem balettoztam soha. érdemes lenne most elkezdenem?

Figyelt kérdés
Csak netről egy-két oldalon talált videókban próbáltam utánozni a táncosokat(egész jól azthiszem!:))És esetleg nem tudtok Cegléd környékén balett tanárt, HA érdemes ilyenkor elkezdenem? köszi:)

2012. nov. 21. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mozogni, táncolni sosem késő elkezdeni... de csak amíg a saját örömödre szeretnéd...


Fellépésekre, versenyekre már késő... a korodbeliek már sokkal magasabb szinten vannak. De ez szinte minden táncra, és nagyon sok sportra igaz...

2012. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és már nem is érhetek fel akkora szintre, ha akármilyen szorgalmasan gyakorlok is?:S amúgy köszönöm a választ, és ment a zöld:)
2012. nov. 21. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Felérhetsz... de nem a saját korosztályoddal...


Ugyanilyen a népi tánc, mazsorett, és sorolhatnám...


Esetleg a saját korosztályoddal úgy, ha kitartó vagy... és valaki segít, az alapoktól kezdve.


Mondjuk, ha nekik van heti 2x2 óra próba... és te próbálsz hetente 6x2 órát, akkor egy év alatt 3 évet behozhatsz...


De ők többnyire óvodás - elsős kortól kezdik, így 13 évesen elég nehéz őket beérni...

2012. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
húú, köszönöm:) még várok segítséget!:3
2012. nov. 21. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kritika: amit te jónak éreztél, az szörnyű volt. Egy profi szemével biztosan. Kívülről más ám nézni. De sok sikert!
2012. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csapasd! :D

ezt meg ajánlom: [link]

2012. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán belehet hozni a lemaradást!

Én is 13 éves vagyok, 7 évig balettoztam, utána a Madách musical tánciskolában a 2. évemnél tartok ( [link] ajánlom figyelmedbe nagyon pro tánciskola). Most tanulok musical- modern- táncot és szteppet is,- most néha még jobban megy nekem mint akiknek már többéves tapasztalatuk van zekben a táncokban.

Szerintem érdemes elkeszdeni!! :DD

2013. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!