Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Találtam egy szerintem jó...

Találtam egy szerintem jó úszógumi eltüntetéséhez való gyakorlatot. Szerintetek?

Figyelt kérdés

13 hónapja szültem és szeretnék újra feszes hasat. Sajnos maradt egy kis úszógumi, ami nagyon zavar.

Szerintetek ez a gyakorlat segíthet? Mennyi idő míg látványos lesz a fogyás/feszesebb has?

http://www.youtube.com/watch?v=Vt-T2vfWJm4


2012. nov. 21. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nincs helyi zsírégetés, tehát ezzel önmagában nem fogsz fogyni. De jó gyakorlatok, mert nem árt erősíteni a hasizmokat. De nem úgy működik, hogy onnan megy le a zsír ahol dolgoztatod az izmokat. Semmi köze hozzá.

Fogyás szálkásító diétával + heti min. 3-4, 40-50 perces aerob edzéssel lesz!

[link]

[link]

2012. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

de a videód alatt is leírják,hogy téves ez az állítás.

ezek a gyakorlatok hasznosak a deréköv edzéséhez,de kevés kalóriát égetnek.

ha tényleg úszógumit akarsz faragni,akkor napi 2 órát ezt csináld-

http://www.youtube.com/watch?v=0jzBJ_jxRu0

2012. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Akik lepontoztak azok szerint van helyi zsírégetés?? Óriási tévedés emberek!
2012. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Engem az érdekelne, milyen az a "jó úszógumi", és ha annyira jó, miért kell eltüntetni.

Nem lehetne értelmesen feltenni azt a nyomorult kérdést?

2012. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

((:


Persze, remek gyakorlat, próbáld csak ki! És közben tájékoztass a fejleményekről.

A legviccesebb az, hogy ha valaki ész nélkül nekiáll hasazni, annak nemhogy kisebb, de még nagyobb lesz a hasa, mert mivel a diéta nem jut eszükbe, valószínűleg tud erősödni a hasizom, és ezzel kitolja a zsírt, ami rajta van a hason. Akkor lesz ám nagy döbb és kopp :D

2012. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es

Látom értelmező olvasásban nem voltál valami IQ betyár! :)

Előbb tanulj meg értelmezni és utána kötekedni.

2012. nov. 21. 13:10
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös!

Miért kell bunkó válaszokat írogatni?

Olyan embertől kértem tanácsot, aki ért hozzá. Valószínűleg te nem, mert különben hasznos tanácsot adtál volna....

2012. nov. 21. 13:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig négyeskének igaza van, fontos a központozás, már Bánk bán óta tudjuk. A kérdésed ebben a formájában azt jelenti, hogy találtál egy olyan úszogumi eltüntetésére (és nem -hez, mert a valónak nem ez a vonzata) való gyakorlatot, ami szerinted jó. Mivel ez a két szó az úszógumi jelzője, ha viszont teszel egy vesszőt a jó után, akkor a szerinted jó mellé, és az úszógumi eltüntetésére való is jelző lesz, mégpedig a gyakorlaté.


Bunkó pedig most speciel nem voltam, de elmesélhetnéd, hogy mégis mi nem jó a válaszomban :D Semmi olyat nem mondtam, ami ne lenne valós. S te is ezt akarod csinálni, ha azt mondom, próbáld ki, az miért bunkóság? Az a legjobb bizonyíték, ha a saját szemeddel látod, nem?

2012. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

4-eske viszont nem úgy értelmezte, ahogy te. Ha elolvasod, akkor látod. Ő jó úszógumiról ír, amit miért kéne eltüntetni.

Viszont most is csak okoskodsz, de hasznos tanáccsal nem tudtál előállni.

2012. nov. 21. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:
nyugi srácok nem éri meg!
2012. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!