Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék többet nyomni...

Hogyan tudnék többet nyomni fekve?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem nagyon tudok felfele menni fekve nyomásban(60 kg/széria) Tudom hogy ez nagyon kevés de valahogy nem megy többel. Régebben ment 75-el és beletudtam nyomni a 80ba is párszor de most valahogy megakadtam. Van valakinek valami tippje?


A másik kérdés hogy a kardio hülyeség heti egyszer? bemelegítésnél mindig szoktam 5-10 percet de heti négy edzésből szoktam egyszer csak kardiozni,a célom hogy izmosodjak de nem akarok nagyon tömeget növelni.



2012. nov. 21. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az izomépítés lassú folyamat. Nincs rá gyors megoldás. Ugyanazzal a súllyal, amit cska bírsz, csináld heti 1x rendesen végig a szériákat, egyél fehérjét, pihenj sokat, és kb 6 hét múlva jobb esetben már tudsz fentebb lépdelni.


Tényleg nagyon kevés amúgy.

2012. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gergő86 ***** válasza:
Szia. Próbáld meg variálni az edzést. Pl fekvenyomás helyett mehet karból nyomás, láblökéses nyomás, fekvenyomás ferde padon, fekvenyomás padlón, fekvenyomás szűken, kézisúlyzókkal. Variálhatod az ismétlések számát is. Illetve kipróbálhatod az autoreguláció módszerét is. Itt egy jó cikk: [link]
2012. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
_Köszi
2012. nov. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!