Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet abbahagyni?

Hogyan lehet abbahagyni?

Figyelt kérdés
Tehetséges vagyok és én vagyok az edzőm egyik reménysége, de már nem szeretnék ezen a szinten sportolni, mert sok stresszel jár, nagyon sok időmet elveszi és nem érzem azt, hogy nyerni szeretnék. Nem szeretnék csalódást okozni az edzőmnek, nem merek csak úgy odaállni elé.

2012. nov. 21. 18:04
 1/3 Gergő86 ***** válasza:
Szia. Szerintem pedig az lenne a korrekt saját magaddal és az edződdel szemben is ha megbeszélnétek ezt négyszemközt. Azonban tényleg jól gondolt át, mert ha tényleg tehetséges vagy akkor azért azt nem kellene "elpocsékolni" kérj 1-2 hét pihenőt aztán majd meglátod, hogyan tovább. De ezt tisztázd minél előbb.
2012. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
No, akkor gondolkozz kicsit, hogy mire is nevelt a sport? Legyél tiszta, őszinte, "fairplay". Dönts és vállald a döntésed következményét. Mindig a legegyszerűbb út a jó.
2012. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Láttad már a Bronxi mese c. filmet?

Robert de Niro: "Nincs szomorúbb dolog a világon, mint az elpocsékolt tehetség.."

2012. nov. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!