Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen az ideális otthoni...

Milyen az ideális otthoni edzés? Van-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Fiatal, átlagos alkatú lány vagyok. Nem vagyok különösebben nagy étvágyú, de nincs igazán lehetőségem sportolni, főként anyagiak miatt nem igazán tudnék eljárni konditerembe, pedig nagyon szeretnék edzeni. A neten rengeteg a félrevezető, vagy téves edzésterv. Tudtok nekem segíteni, mire érdemes figyelni, és tudok-e én itthon, panelben olyan edzést csinálni, ami azért megközelíti az edzőtermi edzés szintjét?
2012. nov. 22. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen eszközeid vannak. Ha van pár szerelhető egykezes súlyzód és padod, akkor egy jó kis súlyzós edzést ki lehet hozni kiegészítve saját testsúlyos edzéssel. Ha nincs súlyzó, akkor marad a saját testsúlyos edzés, pl az un. fegyencedzés. Meg lehet venni könyvben vagy le tudod tölteni torrent oldalakról is. Lányoknak is kiváló edzésrendszer.

Ki lehet még egészíteni heti 3-4 aerob edzéssel is, pl kocogás, bicaj, lépcsőzés, ugrókötelezés.

De mindenhez az egyik legfontosabb a célnak megfelelő étrend.

2012. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!