Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen 2. kondi gépet ajánlaná...

Milyen 2. kondi gépet ajánlanátok otthoni használatra?

Figyelt kérdés

Már 2 éve van egy domyos márkájú multifunkciós gépem. Link: [link]


Ezen kívül főleg a sulis konditeremben edzek heti 2x+ otthon is heti 3 alkalommal.


Szeretnék új gépet beujítani. Lapsúlyos gépen gondolkozom.


Szerintetek melyik gép lenne a legideálisabb, amivel tudok csinálni otthon új gyakorlatokat?


A válaszokat előre is köszönöm!



2012. nov. 23. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen lesz mindenképp, amint eljutok valamelyik sportszer áruházba. Gépeket kérdeztem, de azért köszi a választ!!
2012. nov. 24. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Én húzódzkodó-tolódzkódóban gondolkodnék ha már új gép de az használtan sem olcsó, de sima ajtókeretbe illeszthető rúd is jó húzódzkodni(az nem vészes árúÖ . Lapsúlyos gépek meg elég drágák, és elég koncentráltan csak 1-2 izomcsoportra jók, így ha már minden izomcsoportra szeretnél lapsúlyos gépet venned kéne vagy 3, 4-et legalább..

Ezt a mostani gépedet tudod hasznosítani elég sok gyakoraltban, inkább vegyél mellé sok súlyt rudakkal(egyenes+ francia) meg mondom húzodzkodót veszel akkor már mindent le tudsz edzeni, szóval lapsúlyos gépekről lebeszélnélek.

2012. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

guggoló állvány kell mert nélküle lehetetlen normális súllyal guggolni.

ezt te magad is elkészítheted szóval ne számoljuk kondigépnek.

másik kondigépnek a pad mellé még egy csigás gépet lenne érdemes beszerezni.

2012. nov. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is egy guggolóállvány beszerzését javaslom, + egykezes és kétkezes súlyzókat + egy halom tárcsát. Szabad súlyos edzéssel többre mész.
2012. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csiga van a lapsúlyos gépen is+ ott még van tárogató is azon. 80k-ért már vannak jó gépek
2012. nov. 24. 18:05
 7/8 dirtboy ***** válasza:

csigás alatt én is a lapsúlyos gépeket értem.

ilyeneket

[link]

2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia, a guggoló állvány tényleg jó lehet ez a gép mellé, nekem csak ez van otthon,még a gym doctortól vásároltam, plusz vettem rudakat tárcsasúlyokkal. Plusz emellett még kiegészítés képpen én is szoktam járni konditerembe heti 1-2x.
2020. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!