Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szivacsot ajánlanátok...

Milyen szivacsot ajánlanátok kondigéphez?

Figyelt kérdés
saját késztésű fekpadhoz szeretnék valami szivacsot, de nem igazán értek hozzá h milyet érdemes. Valami olyasmit szeretnék ami tartós, viszonylag kemény, nem süllyed be nagyon, de azért ne is olyan legyen mint egy deszka. Tud valaki valamit ajánlani? vagy van erre valami speciális szivacs? lehetőleg valami olcsó kellene.

2012. nov. 23. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ezt most komolyan kérded, akkor HR3536 a szivacs típusa. HR=nagyrugalmasságú a 35=köbméterenkénti kiló 36 pedig=egy közepes keménység. De hogy hol szerzed be, azt nem tudom. Magyarországon Pakson és Sajóbábonyban van szivacsgyár. Ott méretre is vágják. Sajnos azonban ilyen tételekkel nem foglalkoznak. Ha ismersz valakit a gyárban akkor az megcsinálja neked, de ezek szerint nem ismersz senkit, mert attól kérdezted volna meg.
2012. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hűha na ez elég profi válasz volt. én valami egyszerűbb kereskedelmi forgalomban kapható habszivacsra gondoltam. ilyen bolt elég sok van. csak olyan nagy a szivacsválaszték h nem igazán tudtam meilyk lenne jó hozzá. Azért köszi szépen!
2012. nov. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!