Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ma kezdtem el a kreatin...

Ma kezdtem el a kreatin kúrát. Jól csinálom?

Figyelt kérdés

Reggel 9kor kevertem bele 1liter meleg vízbe 10g kreatint (monohydrat- biotech). Arra puffasztott rizst ettem. Mentem dolgozni, 14 órakkor forró teába oldottam fel újabb 10g kreatint, amire barna kenyeret, szalámit és ketchupot ettem, majd evés közben be kaptam egy BioTech multivitamint (for mens) + ettem főtt rizst is, majd mentem vissza dolgozni. Előbb ittam meg egy adag (22g) fehérjeturmixot, amihez a fonott kalács végét ettem. Előbb forráztam le teát (2litert) és most fogom a mai nap utolsó adag kreatinját meginni a teában feloldva.


Ez a folyamat jó lesz így a következő napokban is?


Ma nem edzettem, mivel a családi étteremben voltam egész nap fát vágni, rakni stb.


Meddig csináljam még a feltöltőkúrát és milyen adagokkal?



2012. nov. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
jó lesz,viszont a kaja az jó nagy fos,szalámi kecsáááp?:D
2012. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy sz@r a kaja, de a kreatin sem szeret fél napig vízben ázni.
2012. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó tudom, hogy fos. Őszintén megvallva siettem. Holnapra már csinálok csirkemellet és hozzá mai rizs.
2012. nov. 24. 21:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Amint elkészítettem, be kevertem azonnal megittam!
2012. nov. 24. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, akkor oké.
2012. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
logikus nekem meg se fordult a fejembe hogy nem issza meg:Dha meg amúgy csirkemellet meg rizst eszel akkor most miért ezzel a fos étrenddel írtad le?
2012. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mai napom akartam leírni
2012. nov. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!