Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikortól érdemes kreatint szedni?

Mikortól érdemes kreatint szedni?

Figyelt kérdés
Függ-e kortól, nemtől, illetve, hogy mióta gyúrok?

2012. nov. 23. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Én újévkor akarom elkezdeni az első kúrám, 9. hónap gyúrás után.

Utánaolvasva azt találtam, hogy 1 év edzés után már nyugodtan mehet , sőt fél év után is.

2012. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy hónap után kezdtem. :) Szerintem nem függ semmitől. Egyedül az a bizonytalansági faktort, hogy neked működni fog-e.
2012. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kreatint talán épp most is beviszed azzal, ha mondjuk marhahúst, vagy halat ennél. Egyáltalán nem függ a kortól, és a nemtől sem. De mivel kb. 1kg húst kellene megenni ahhoz, hogy 5g creatint tudjuk a szervezetbe juttatni, így marad a tápkieg. a creatin monohydrát, vagy annak valamilyen kötésben lévő változata. Vagy is ha úgy gondolod, hogy az egészségre gyakrolott jó hatása mellett testépítőként alkalmazni akarod teljesítmény és izomtömegnövelésre, akkor nyugodtan használd.
2012. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mehet kezdőnél is, de úgy szoktam ajánlani, hogy akkor érdemes, ha már van rutin az edzésben és a kaja is rendben van.
2012. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja edzek, de a táplálékra nem sikerült úgy figyelnem. Azt tudom h viszonylag egészségesen eszek, de azt eszem ami van, táplálékkiegészítőkre meg eddig nem volt pénzem, de ha lesz, akkor ráállok a fehérjékre meg a gyors ch-ra, csak nemtom h a kreatin ezek után esedékes, vagy hogy van ez...
2012. nov. 23. 23:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Fontosabb edzés után a tejsavóprotein + gyors ch shake és egy jó multivitamin.
2012. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tejsavóprotein az micsoda? Az is folyékony állagú?
2012. nov. 23. 23:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden protein port ha foladékkal higítod akkor folyékony lesz. A lényeg abban rejlik, hogy a whey alapú proteinek gyors felszívódásúak, teljes aminoprofillal rendelkeznek. Tehát megfelelő megoldás edzés utáni azonnali tápanyagnak.
2012. nov. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!