Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Az ciki ha egy lánynak,...

Fiúk! Az ciki ha egy lánynak, enyhén kockahasa van?

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 08:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
7%
Miért lenne ciki??? Ilyen hülye kérdést! Szánalmas vagy, h itt GYIK-on akarod, h "dicsérjenek" és, h utánad csorogjon a fiúk nyála. :/
2012. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2012. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Azért kérdeztem meg, mert nem ttudtam hogy mi tetszik a mostani fiúknak. Amúgy meg minek írsz ide ilyet? Megkérdeztem és normális választ vártam.-.-"
2012. nov. 25. 10:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár én lány vagyok. Egyébként ha nem tetsuene nekik zsírosodnál és abbahagynád az edzést?
2012. nov. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmesélek valamit: nem csak egyféle ízlés létezik. A "mostani fiúk" általában kis nyápic/beképzelt/buta/korlátolt/lusta/dugófajzatok (a megfelelőket aláhúzni), és szabályosan félnek a kockahastól, meg a hasonlóktól, mert ez nekik új, nem tudják, hogy kezeljék, és ha egy lány egy icipicit is izmos, az már romba dönti a "férfiasságukat". A szexrovatban kb 80% a fujjogási arány erre, a sportrovatban inkább fordított. Az életben meg azt mondják, valahogy mégis minden szem a sportos csajokon csüng. Magyarul tökmindegy, mit csinálsz, lesz, akinek tetszeni fog, és lesz, akinek nem. Ezért nem jó dolog mások ízlésének megfelelni akarni, na meg rettentő jellemgyengeségre is utal. Valamiért elérted ezt az állapotot, gondolom a sport miatt, most azért abbahagynád, mert valami ficsúrnak nem tetszik? A majdani párod lesz az egyetlen ember, akinek a véleményére ilyen téren adj.
2012. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene! :)
2012. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi szokás, és annyi ideál. Nincs olyan dolog, ami legalább egy embernek ne tetszene. Nem írtad a korodat, de abban az esetben, ha még fiatalabb vagy(15 alatt), akkor valószínű, hogy nem fog kockás maradni a hasad pár év után.
2012. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 NagyonGonosz ***** válasza:
Dehogy ciki, örülj neki, hogy nem vagy zsíros.
2012. nov. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dirtboy ***** válasza:

nem ciki

nekem spec nem tetszik a lányokon a kockás has de cikinek biztos hogy nem az ,szóval nyugi.

2012. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amíg minimum ember létezik a földön , megoszlanak a vélemények:)

Nekem speciel tetszik.

2012. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!