Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkás izomtömeget szeretnék...

Szálkás izomtömeget szeretnék növelni, melyik kreatin való nekem?

Figyelt kérdés
Testkompozíció változtatást szeretnék csinálni, tudom, hogy nehéz, és lassú, de számomra a folyamatos jó forma fontosabb, mint a hirtelen növekedés. Vizesedést kihagynám... Crea.tor/Phx/sima monohidrát? :) Pénz nem gond. :)
2012. nov. 26. 22:23
 1/6 Takumi ***** válasza:
A creatin vizet köt meg...
2012. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Creatin AKG
2012. nov. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

PH-stabil, nagyon jó oldódású, tökéletes felszívódású, mivel a bélrendszerből a vérbe jut, így nincs gyomor és emésztési probléma. Mivel nem kell szénhidrát, anélkül is az izmokba jut, még szálkásítók, diétázók is használhatják. A bőr alatti kötőszövetekben nem tart vissza vizet.

[link]

2012. nov. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még jobb megoldás a HiTec Hyperfusion.
2012. nov. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen a kreatin akg-ról hallanani, hogy a bőr alatt nem köt meg vizet. Viszont kedves kérdező, minden kreatinnak az a működési elve, hogy a sejten belül vizet kössön meg, mivel így teremt anabolikus környezetet a hidratáció által. Ja és olyan nincs, hogy szálkás izomtömegnövelés, kivéve, ha koxolsz, vagy ha extrém ektomorf vagy.

Naturálban, átlagos genetikával NINCS szálkásan növekedés, mindig jön egy kis zsír. Ezzel most nem nyilván nem értesz egyet, de majd rájössz, én 27 éve próbálkozom vele, és hidd el, hogy mindent kipróbáltam már, grammokban mérem a kaját, stb, de mindig zsírosodtam tömegnöveléskor, ha meg nem, akkor nem is nőttem. Sajnos ez van, nincsenek csodák!

2012. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem ez a kedvencem:

[link]

2012. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!