Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Jumbo-ban (vagy más gainerbe...

A Jumbo-ban (vagy más gainerben) lévő cuccoktól mennyire nőtt az edzés intenzitás?

Figyelt kérdés

[link]

Ott van alul hogy:


"HEMO-NO multi-vektor bedurranás és erezettség fokozó nitrogén-oxid mátrix:

arginin-alfa-ketoglutarát, arginin-ketoizokaproát, ornitin-alfa-ketoglutarát."

(ez erőt nem ad, csak az anyagcserét erősíti nem?)


"JUMBO POWER teljesítményfokozó matrix:

L-taurin, béta-alanin, G-KICK (Glycine-L-Arginine-Alpha-Ketoisocaproic-Acid), citrullin-malát "

(ettől mennyit várjak egy fél-adagtól 80g-tól edzés előtt? :P)


És úgy alapvető vélemény a Jumbo-ról, azt is elfogadok



2012. nov. 26. 23:44
 1/9 Takumi ***** válasza:
Én nem tapasztaltam semmilyen bedurranást. Szerintem vannak sokkal jobb tömegnövelők mint a jumbo.
2012. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleve érdekes, hogy ilyen dolgokat tesznek a Jumbo-ba, amikor azt egyedül edzés után érdemes inni a sok cukor miatt amivel telenyomják. Edzés után meg minek NO fokozó?
2012. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az hogy egy adott márkájú tömegnövelőtől, vagy úgy általánosságban bármely tömegnövelőtől ki mennyit fejlődik, erre válaszlni képtelenség.


Az az illető milyen genetikájú? Mit eszik szilárd kaját, és mikor? Milyen intenzitású az edzése? Mennyit pihen? Menmnyire stresszesek a napjai? Gyógyszereket fogyaszt-e?

2012. nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak az a marha nagy átcseszés, hogy ez a sok hozzáadott cucc összesen 12g, ami lófütty, vagyis egyes anyagokból van pár100 mg. Szóval egy nagy porhintés az egész. Amúgy a professionalt nem tartom annyira rossz tömegnövelőnek, de nem is essünk már hanyatt tőle, ne értékeljük túl, nem varázspor!
2012. nov. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
pro-ból veszek egyet, aztán legközelebb mást próbálok ki, ha edzés előtt 70g-ot megeszek, és edzés után 50g +20g super carb fast az sztem úgy jó lesz, ha nincs edzés nap akkor meg reggel benyomok 70g-ot
2012. nov. 27. 11:22
 6/9 A kérdező kommentje:
edzés előtt úgy 30-60 perccel és úgy a vérem glükóz szintje se lesz olyan nagy mire edzek sztem
2012. nov. 27. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Edzés előtt ne egyél szerintem gyors ch-t tartalmazó cuccot. Edzés előtt 1-1,5 órával szilárd kaja, teljes étkezés kell, pl csirke-rizs. Edzés után nyomj egy akkora adagot, hogy a fehérjetartalom legyen meg testtömeg x 0,5g.
2012. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de mennyi egy fél adagban (kb 70-80g) a gyors ch? mert abban csak 7-8 gramma cukor, de a többi gyors ch az mennyi?
2012. nov. 27. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:

A maltodextrin is gyors és az egy un. félcukor, amit ugye nem cukorként tüntetnek fel, de attól az inzulimszintre gyakorolt hatása hasonló.

De ez csak javaslat volt, ha neked úgy jó, akkor eheted tőlem.:)

2012. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!