Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szkander trükköket tudtok...

Szkander trükköket tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Egy baráti szkandermérkőzést kiharcoltam. Én egy nő vagyok, viszonylag vékony, az "ellenfelem" viszont egy férfi, aki elég jó formában van. Meg akarjuk tréfálni, de semmi jó ötlet nem jut eszünkbe, hogyan nyerhetném meg "csalással". Tudni kell az ellenfelemről, hogy kissé el van magától, valamint az erejétől szállva, ezért is jött az ötlet, hogy koppanna egy kicsit, ha lenyomom. Nem tudtok valami kis csínyt, valamilyen szerkezetet?!

Kérlek normális válaszokat írjatok, én sem vesztegetem senkinek az idejét feleslegesen, ha nem muszáj... előre is köszönöm!



2012. nov. 27. 14:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A fizikai munka a hobbim miatt előtérbe kerül, úgyhogy az eddzetség megvan, valamint eddzőterembe is járok. Egyébként köszi a másik válaszolónak is. Megfogadom a tanácsokat!
2012. nov. 27. 19:21
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért a második videó komoly... valami tipp, hogy ez elkerülhető legyen?
2012. nov. 27. 19:28
 13/17 Sznofru ***** válasza:

1:16-nál láthatod, hogy dől a srác lefelé, így is kell csinálni. Figyeld meg hogyan áll végig a karja. Nem csak a karod mozod, az egész testedet beleviszed a mozdulatba. Ezért szar pl. ülve, vagy nem versenyszituációban csinálni. Csak ülsz szemben az emberrel és a tested nem mozog:


0:47-nél látod a vesztes mit csinál? A karjával együtt mozog. Nem hagyja kicsavarodni. Ha elkezd kicsavarodni a kezed akkor baj van.


http://www.youtube.com/watch?v=-55KBJ-zX7k

http://www.youtube.com/watch?v=wyBFxMt66qM


Ezt így is ki lehet küszöbölni (első videó, ausztria) (4:16), hogy távolodsz.


Amúgy ez a videó a kedvencem, azt hiszem álmomból is fel tudom idézni az egészet :)

2012. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget..majd megpróbálom kiküszöbölni a törést. kabátban leszek, úgyhogy majd kiagyalok valamit, hátha lehet a kabátba rejteni valamit még :)
2012. nov. 27. 20:20
 15/17 wattaduck válasza:
Mondjuk egy ak-t ?
2014. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ilyesmikre gondoltam.
2014. jan. 23. 19:35
 17/17 AtisLol válasza:
A dolesszoges tényleg hatasos foleg ha elotte te vagzy valaki mas kifarasztotta,kb eselye sincs
2016. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!